< >
Zadzwoń lub napisz do nas!
22 120 29 00

 

Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży

 

         

 

 

W Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży, czytelnicy znajdą  ciekawy i bogaty księgozbiór, o bardzo zróżnicowanej tematyce. Jeśli w Państwa kręgu zainteresowań znajduje się historia, psychologia, nauki ścisłe czy kulinaria, chęć poznania biografii znanych ludzi, jeśli pragną Państwo zaczytać się w pasjonującym kryminale, magicznej fantastyce, porywającym romansie, mrożącym krew w żyłach horrorze czy chwytającej za serce powieści obyczajowej – zapraszamy do nas, po książki, których Państwo szukają.

Dysponujemy również kanonem lektur szkolnych oraz książkami w języku angielskim.

Zapewniamy swobodny dostęp do półek oraz fachową pomoc w doborze literatury.

Informujemy również, że w naszej Bibliotece istnieje możliwość rezerwowania pozycji, które Państwa interesują, a których aktualnie są wypożyczone. Rezerwacji można dokonywać przez katalog on-line (po zalogowaniu się na swoje konto), telefonicznie lub osobiście w placówce.

 

Aby wyjść naprzeciw potrzebom naszych czytelników, wprowadziliśmy oznaczenia gatunków dla literatury pięknej. Informujemy również, że w naszej Bibliotece istnieje możliwość rezerwowania pozycji, które Państwa interesują, a których aktualnie są wypożyczone. Rezerwacji można dokonywać przez katalog on-line (po zalogowaniu się na swoje koto), telefonicznie lub osobiście w placówce.