Mediateka miejscem dla Mam! Takie hasło będzie przyświecało spotkaniom w Klubie Mam, który ruszył w czwartek 8 listopada. Dziękujemy za bardzo liczne przybycie, inspirację, którą nam dajecie i wspaniałą atmosferę. Chcemy, żeby Mamy tworzyły swoje miejsce w Mediatece od podstaw, dlatego ogłaszamy konkurs na nazwę dla Klubu Mam!
Biblioteka główna | Piątek, 09 Listopada 2018, 13:10:58 | Czytaj całość >>
Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki zaprasza na pierwszy w Polsce festiwal książki młodzieżowej - Festbook Młodych. Młodzieżowe Targi Książkowo-Papierowe. Będzie to wydarzenie cykliczne, podczas którego w grodziskiej Mediatece zbierani będą twórcy kultury młodzieżowej - wydawcy książek i czasopism, blogerzy, bibliotekarze i promotorzy kultury, a także twórcy gier i komiksów, gadżetów i nowych technologii.
Biblioteka główna | Środa, 07 Listopada 2018, 17:23:01 | Czytaj całość >>
Zapraszamy na spotkanie z ilustratorką i autorką książek dla dzieci, Marianną Oklejak. Spotykamy się 16 listopada (piątek) o godz. 10.00 w Mediatece, II p., Oddział dla dzieci
Biblioteka główna | Środa, 07 Listopada 2018, 15:45:17 | Czytaj całość >>
Zapraszamy na spotkanie z Anną Bellon, autorką serii „The Last Regret”. 16 listopada, piątek, godz. 17.00-18.00.Mediateka, sala wielofunkcyjna - parter, ul. 3 Maja 57. Wstęp wolny!
Biblioteka główna | Środa, 07 Listopada 2018, 10:09:54 | Czytaj całość >>
Zachęcamy do udziału w badaniu opinii czytelników książek. Anonimowa ankieta została przygotowana w Instytucie Książki. Będziemy wdzięczni za podzielenie się z nami opiniami na różne tematy związane z czytaniem książek.
Biblioteka główna | Filia 1 | Filia 2 | Filia 3 | Czwartek, 11 Października 2018, 15:20:39 | Czytaj całość >>