W ramach projektu młodzieżowego „Idziemy po kulturę” spotykamy się z pisarką Ewą Nowak, która opowie nam, jak pisać książki, które osiągają sukces na całym świecie.
Biblioteka główna | Poniedziałek, 22 Października 2018, 11:20:55 | Czytaj całość >>
Magdalena Podbylska jest pisarką znaną młodym czytelnikom jako autorka książek: "Tajemnice Zatoki Delfinów", "Tajemnice Świstakowej Polany", "Tajemnice Końskiej Zagłady", "Wiewiórek i bóbr".
Biblioteka główna | Piątek, 19 Października 2018, 14:48:51 | Czytaj całość >>
W ramach oficjalnych obchodów stulecia Niepodległości Biblioteka Publiczna w Grodzisku Mazowieckim wzięła udział w inspirującej akcji czytelniczej organizowanej przez Lustro Biblioteki „Mirabelka - kiełkująca historia w 100licy”.
Biblioteka główna | Piątek, 19 Października 2018, 09:52:14 | Czytaj całość >>
Przyjmujemy zwroty książek oraz serdecznie zapraszamy do zwiedzania naszej nowej lokalizacji w Mediatece, jednak wypożyczalnia nie jest jeszcze czynna. Wkrótce poinformujemy, kiedy wypożyczenia będą możliwe. Dziękujemy za Waszą wyrozumiałość i cierpliwość - obiecujemy zrekompensować ten długi czas oczekiwania.
Biblioteka główna | Sobota, 13 Października 2018, 10:39:45 | Czytaj całość >>
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą zajęć i spotkań autorskich zaplanowanych na październik.
Biblioteka główna | Piątek, 12 Października 2018, 15:06:20 | Czytaj całość >>