Klub Mam MamyTeka zaprasza wszystkie kobiet na wyjątkowy warsztat z Katarzyną Wnękowską - certyfikowaną Coach CoachWise! Pragniesz zmiany swojego trybu życia, jednak nie wiesz od czego zacząć? Ciągle coś MUSISZ i masz dość spychania swoich potrzeb na koniec kolejki zaraz po potrzebach innych? Twoja wyjątkowość i siła są w Tobie! Przyjdź na warsztat i zmotywuj się do działania!
Biblioteka główna | Poniedziałek, 08 Kwietnia 2019, 15:56:02 | Czytaj całość >>
Na 8 kwietnia, w przypadku braku porozumienia pomiędzy stroną rządową a związkami zawodowymi, zapowiadane jest rozpoczęcie ogólnopolskiego strajku pracowników oświaty. Wszystkie placówki oświatowe prowadzone przez gminę Grodzisk Mazowiecki przystąpią do akcji strajkowej. Liczba nauczycieli deklarujących udział w strajku uniemożliwia zapewnienie właściwej opieki nad dziećmi w gminnych przedszkolach i szkołach.
Biblioteka główna | Filia 2 | Piątek, 05 Kwietnia 2019, 16:10:17 | Czytaj całość >>
W przedświątecznym okresie wielkanocnym zachęcamy do zwiedzania wystawy zatytułowanej „Historia Biblii”, która zostanie zorganizowana w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki na II piętrze Mediateki przy ul. 3 Maja 57.
Biblioteka główna | Środa, 03 Kwietnia 2019, 10:51:05 | Czytaj całość >>
We współpracy z Google.org i Fundacją „ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom” nasza biblioteka przystąpiła do programu Mądrzy Cyfrowi. Zachęcamy młodzież do zapisywania się!
Biblioteka główna | Czwartek, 28 Marca 2019, 14:12:10 | Czytaj całość >>
Zapraszamy na bezpłatne zajęcia do Pawilonu Kultury!
Filia 2 | Czwartek, 28 Marca 2019, 12:13:42 | Czytaj całość >>