Strefa Aktywnego Seniora zaprasza w ramach Kawiarenki Seniora na wykład. Żyjmy świadomie - Pokaz Pulsingu - masażu w rytmie serca - poprawiającego krążenie, regulującego płyn mózgowo-rdzeniowy.
Biblioteka główna | Środa, 06 Czerwca 2018, 14:34:27 | Czytaj całość >>
Druga edycja projektu Strefa aktywnej Mamy realizowanego przez naszą bibliotekę przeszła do historii. Zarówno pierwsza edycja, jak i druga pokazały nam, że takie zajęcia są w Grodzisku potrzebne, że mamy potrzebują przestrzeni, gdzie mogą zrobić coś dla siebie, łącząc to z opieką nad dzieckiem. Druga edycja przyniosła wiele wzruszeń, pozytywnej energii i odpowiedziała na problemy, z którymi spotykają się młode mamy.
Biblioteka główna | Piątek, 01 Czerwca 2018, 17:30:20 | Czytaj całość >>
Burmistrz Grodziska Mazowieckiego Grzegorz Benedykciński i Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki zapraszają na Noc Bibliotek. Odbędzie się ona w Pawilonie Kultury, a właściwie przed Pawilonem Kultury, w godzinach od 18.00 do 23.00. Na tę noc zaplanowaliśmy spotkanie z Afryką, kulturą afrykańską i życiem codziennym mieszkających w niej ludzi.
Filia 2 | Piątek, 01 Czerwca 2018, 15:27:03 | Czytaj całość >>
Zmieniliśmy system biblioteczny, dlatego też na naszej stronie internetowej pojawił się nowy katalog. Już teraz można przeglądać zbiory. Zaś w przyszłym tygodniu udostępnimy dla Was możliwość logowania się na osobiste konto, rezerwowania książek i przedłużania terminów zwrotów.
Biblioteka główna | Filia 1 | Filia 2 | Filia 3 | Środa, 30 Maja 2018, 15:43:04 | Czytaj całość >>
Zapraszamy na spotkanie w ramach Kawiarenki Seniora w Strefie Aktywnego Seniora. Spotkanie z cyklu "Żyjmy świadomie" - Masaż Dotyk Motyla dr Evy Reich.
Biblioteka główna | Środa, 30 Maja 2018, 15:06:29 | Czytaj całość >>