Także i w tym roku nasza biblioteka wykupiła dostęp do bazy Ibuk Libra! Znajdziecie w niej wiele nowych książek, które pomogą Wam w zdaniu egzaminu, przygotowaniu się na zajęcia szkolne czy uzupełnieniu wiedzy. Dzięki www.libra.ibuk.pl, w domu, możecie mieć darmowy dostęp do najnowszych i najciekawszych książek! Wystarczy przyjść do biblioteki i odebrać kod.
Biblioteka główna | Filia 1 | Filia 2 | Filia 3 | Poniedziałek, 09 Stycznia 2017, 16:01:35 | Czytaj całość >>
Za nami pierwsze w tym roku zajęcia z cyklu "Kulturka". Czytałyśmy dzisiaj fragmenty książek: "Księga wróżek i czarownic" oraz "Przygody Piotrusia Pana".
Filia 2 | Czwartek, 05 Stycznia 2017, 12:47:32 | Czytaj całość >>
We wtorek w Radiu Bogoria Magdalena Żerek opowiedziała o książkach, które warto wypożyczyć w naszej bibliotece.
Czwartek, 05 Stycznia 2017, 11:14:35 | Czytaj całość >>
W nowym roku odbywają się także zajęcia Głośnego Czytania. Bibliotekarze i wolontariusze czytają dzieciom najpiękniejsze opowieści, rozmawiają o problemach, które są w nich poruszane oraz wykonują związane z nimi tematycznie prace plastyczne.
Biblioteka główna | Czwartek, 05 Stycznia 2017, 08:47:26 | Czytaj całość >>
Monika Grzelka stworzyła nie tylko zwykły Dyskusyjny Klub Książki. Zebrała grupę osób, które kochają literaturę i które połączyła autentyczna przyjaźń. DKK działający w Pawilonie Kultury można uznać za jedno z większych osiągnięć naszej biblioteki w poprzednim roku. Zapraszamy na kolejne spotkanie!
Środa, 04 Stycznia 2017, 15:15:52 | Czytaj całość >>