W środę w Oddziale dla Dzieci czytaliśmy dzieciom "Na jeden dzień" Laury Leuck z ilustracjami Marca Boutavanta. Następnie czytaliśmy i oglądaliśmy – "Kto się kryje w lesie?" i "Kto się kryje w wodzie?". Książki stworzyli Eryl Norris i Andy Mansfield. Mali uczestnicy zajęć byli zachwyceni tymi pop-up bookami. Dlatego też w części plastycznej spotkania chętnie wykonywali własne, trójwymiarowe zwierzątka z papieru.
Biblioteka główna | Poniedziałek, 20 Marca 2017, 14:12:51 | Czytaj całość >>
W czwartek, 16 marca, odbyło się spotkanie z cyklu Przystanek Historia - Zbrodnia Katyńska.
Biblioteka główna | Poniedziałek, 20 Marca 2017, 13:48:36 | Czytaj całość >>
Dwa tygodnie temu prosiliśmy Was, żebyście trzymali kciuki za Bibliotekę Publiczną Gminy Grodzisk Mazowiecki biorącą udział konkursie: "Eksperymentuj, odkrywaj, działaj. Bądź jak Maria!".
Filia 2 | Poniedziałek, 20 Marca 2017, 13:05:32 | Czytaj całość >>
Maria Zdrojewska kontynuuje projekt Czytamy w Przedszkolu. W poprzednim tygodniu czytała dzieciom z Przedszkola nr 5 w Łąkach. Bardzo dziękujemy za miłe spotkania!
Biblioteka główna | Poniedziałek, 20 Marca 2017, 12:56:38 | Czytaj całość >>
Za nami kolejne z udanych spotkań, którego jesteśmy współorganizatorem. Iza Mądrzycka i Gabrysia Śliwińska w piątek, 10 marca, łączyły pokolenia w ramach Mostu Pokoleń. Przed nami jeszcze dwa spotkania – 24 marca i 7 kwietnia. Zdjęcia: Robert Kot
Biblioteka główna | Piątek, 17 Marca 2017, 11:53:48 | Czytaj całość >>