4 listopada, w sobotę, biblioteczna przestrzeń przeobraziła się w miejsce spotkań rzemieślników i osób, które mają coś do naprawienia.
Biblioteka główna | Wtorek, 14 Listopada 2017, 13:57:47 | Czytaj całość >>
Zapraszamy na dwa spotkania zatytułowane Zobacz Cukrzycę. Cukrzyca jest dziś bardzo istotnym problemem. W naszym kraju choruje na nią 2,7 miliona osób. Z czego około 550 tysięcy nie jest świadoma swojej choroby.
Biblioteka główna | Filia 2 | Wtorek, 14 Listopada 2017, 10:24:22 | Czytaj całość >>
Kiedy dziewczyny z Book Morning Library zastanawiały się nad tym, kogo chciałyby zaprosić do swojego programu, kto im imponuje i czyje działania robią na nich duże wrażenie, jednomyślnie wskazały na Filipa Chajzera.
Biblioteka główna | Wtorek, 14 Listopada 2017, 10:08:37 | Czytaj całość >>
W bibliotece przy ul. Spółdzielczej 9 spotkaliśmy się z uczniami z klasy Ib ze Szkoły Podstawowej nr 5. Podczas lekcji bibliotecznej w Oddziale dla Dzieci uczniowie poznali Juliana Tuwima, autora najpopularniejszych wierszy dla dzieci, a najważniejsze fakty z jego życia odkryli między innymi słuchając wybranych fragmentów książki Agnieszki Frączek "Rany Julek! O tym jak Julian Tuwim został poetą".
Biblioteka główna | Czwartek, 09 Listopada 2017, 14:49:21 | Czytaj całość >>
Dziewczyny z Book Morning Library zapraszają Was do Krainy Czarów. Alternatywnej przestrzeni, która znajduje się poza Murem, z powieści „Gwiezdny pył” Neila Gaimana.
Biblioteka główna | Środa, 08 Listopada 2017, 15:33:25 | Czytaj całość >>