"Cień góry" Gregory'ego Davida Robertsa, "Cień eunucha" Jaume Cabré, "Harda" Elżbiety Cherezińskiej, "Bohaterowie są zmęczeni" Marii Nurowskiej i "Biała Rika" Magdaleny Parys.... Gratka dla Czytelników na półkach w Pawilonie Kultury :) Zapraszamy :)
Środa, 20 Lipca 2016, 11:34:39 | Czytaj całość >>
Zapraszamy do zapoznania się z programem półkolonii, które już 18 lipca ruszają w Pawilonie Kultury.
Poniedziałek, 11 Lipca 2016, 13:17:33 | Czytaj całość >>
Za nami pracowite dwa tygodnie, podczas których bibliotekarze pracowali nad połączeniem księgozbiorów Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży oraz Czytelni. Takie połączenie to duże ułatwienie i korzyść dla czytelników, którzy już od dzisiaj wszystkie książki z interesującej dziedziny będą mogli znaleźć w jednym miejscu. O szczegóły pytajcie bibliotekarzy. Do biblioteki zapraszamy od poniedziałku do piątku.
Poniedziałek, 11 Lipca 2016, 11:18:42 | Czytaj całość >>
Zapraszamy na drugie spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w Pawilonie Kultury, które odbędzie się we wtorek 28 czerwca o godz. 17:00 w Pawilonie Kultury. Więcej informacji udziela p. Monika Grzelka tel. 22 100 58 70.
Czwartek, 16 Czerwca 2016, 11:28:50 | Czytaj całość >>
W poniedziałek w Pawilonie Kultury odbył się koncert zespołu Viva La Musica pod batutą Stanisława Wiśniewskiego. Zespół wykonał wiele utworów, zarówno znanych, jak i mniej popularnych. W repertuarze znalazły się także pieśni łemkowskie. Publiczność domagała się bisów, a artyści śpiewali, zapraszając zgromadzonych do wspólnego wykonywania znanych utworów.
Wtorek, 14 Czerwca 2016, 12:50:59 | Czytaj całość >>