< >
Zadzwoń lub napisz do nas!
22 120 29 00

 

Aktualności i wydarzenia

Filtruj aktualności: Zobacz wszystkie
Czy Czupurek wróbelek o złotym serduszku polubił śnieg i zimę, czy spotkał w lesie Mikołaja? Nastrojową i pełną ciepła opowieść o pierwszej zimie wróbelka przeczytaliśmy na środowym głośnym czytaniu. Polecamy, lektura sprawdzona i zaakceptowana :)
Czwartek, 01 Grudnia 2016, 11:19:21 | Czytaj całość >>
Zapraszamy wszystkich na Mikołajki do Pawilonu Kultury! Czekamy na Was we wtorek 6 grudnia od godz. 12.00. W programie: gry i zabawy animacyjne dla dzieci, stoiska plastyczne (bombki, pierniki, kartki i ozdoby świąteczne) oraz rozpalenie choinki.
Środa, 30 Listopada 2016, 15:36:49 | Czytaj całość >>
W środę dwiedziliśmy Przedszkole Nr 7 im. Wróbelka Elemelka w Grodzisku Maz. Tematem spotkania była higiena i niefajne bakterie :) Przedszkolaki wysłuchały książki pt. Szymek Brudas wietnamskiej autorki i ilustratorki Khoa Le. Po lekturze odbyły się zabawy i praca plastyczna – kolorowe bakterie, te które bohater książki – Szymek nosił na sobie.
Środa, 30 Listopada 2016, 15:23:44 | Czytaj całość >>
Przyjdź. Działaj. Inspiruj to hasła, które motywują grodziską młodzież, skupioną w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki, do podejmowania wysiłku na rzecz przedsięwzięć animujących czytelnictwo i ogólnie – kulturę, w środowisku lokalnym. Wszystkie z działań naszych wolontariuszy zebraliśmy w projekcie Młodzi w instytucji kultury. Jesteśmy otwarci na nowe propozycje i młodych ludzi, którzy chcieliby zaangażować się w realizację naszych i własnych pomysłów.
Środa, 30 Listopada 2016, 10:21:14 | Czytaj całość >>
W poniedziałkowe popołudnie w Pawilonie Kultury odbyło się spotkanie autorskie z Grażyną Szymańską, poetką i miłośniczką przyrody. Autorka recytowała swoje wiersze z tomiku "Serce retro" i opowiadała o tym, jak zaczęła się jej przygoda z pisaniem. Zapowiedziała, że już wkrótce ukaże się kolejny tomik jej poezji.
Wtorek, 29 Listopada 2016, 10:41:36 | Czytaj całość >>