Dzisiaj w Pawilonie Kultury pojawiło się Tajemnicze Pudełko. Do pudełka czytelnicy mogą wrzucać swoje propozycje nowości książkowych, filmowych i audiobookowych. Jeśli więc Drogi Czytelniku, chciałbyś wypożyczyć jakąś publikację, której nie posiadamy w naszych zbiorach, nie wahaj się, wypełnij króciutki formularz i wrzuć do pudełka! Czekamy na propozycje. Jesteśmy bardzo ciekawi i otwarci na potrzeby Naszych Czytelników. Hasło, jakie przyświeca naszej akcji brzmi: "Pytamy gości, jakie chcą nowości". Zapraszamy i zachęcamy do udziału w akcji :)
Wtorek, 12 Kwietnia 2016, 05:59:18 | Czytaj całość >>
Korzystając z gościnności Omnibooka w Książenicach, czytałyśmy dzieciom świetną książkę Arnolda Lobela – "Żabek i Ropuch. Przyjaźń".
Wtorek, 05 Kwietnia 2016, 02:12:29 | Czytaj całość >>
Już w najbliższą sobotę w Pawilonie Kultury odbędą się warsztaty dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym pt. "Niekończące się historie". Zapraszamy serdecznie dzieci, które kochają baśnie i książki.Wspólnie będziemy słuchać, opowiadać i odgrywać historie, które nigdy się nie kończą...
Poniedziałek, 04 Kwietnia 2016, 02:09:36 | Czytaj całość >>
Pogodnych i radosnych Świąt Wielkanocnych, uśmiechu oraz serdecznych spotkań w gronie najbliższych życzą Dyrektor oraz Pracownicy Biblioteki Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki
Środa, 23 Marca 2016, 07:41:57 | Czytaj całość >>
Zapraszamy na warsztaty fotograficzne do Pawilonu Kultury, które poprowadzi fotograf Aneta Żylińska. Spotykamy się w sobotę 9 kwietnia o godz. 9:00. Liczba miejsc jest ograniczona, prosimy o zapisywanie się.
Wtorek, 22 Marca 2016, 08:46:53 | Czytaj całość >>