Wiadomo, że w naszej bibliotece można rezerwować książki. Jeśli książka jest już dostępna, wówczas informacja o tym dociera do czytelnika na kilka sposobów: mailem, smsem, a także telefonicznie. Od dzisiaj w zarezerwowanych książkach znajdzie się także informacja, który bibliotekarz przygotował rezerwację.
Czwartek, 21 Lipca 2016, 10:52:49 | Czytaj całość >>
Mija pierwszy tydzień "Lata w Pawilonie Kultury". Zabawa trwa w najlepsze. Uczestnicy półkolonii odwiedzili Muzeum Warszawskiej Kolei Dojazdowej, a także stworzyli filmiki techniką animacji poklatkowej. Zobaczcie, jak się bawimy w Pawilonie Kultury :)
Czwartek, 21 Lipca 2016, 08:46:03 | Czytaj całość >>
"Cień góry" Gregory'ego Davida Robertsa, "Cień eunucha" Jaume Cabré, "Harda" Elżbiety Cherezińskiej, "Bohaterowie są zmęczeni" Marii Nurowskiej i "Biała Rika" Magdaleny Parys.... Gratka dla Czytelników na półkach w Pawilonie Kultury :) Zapraszamy :)
Środa, 20 Lipca 2016, 11:34:39 | Czytaj całość >>
Zapraszamy do zapoznania się z programem półkolonii, które już 18 lipca ruszają w Pawilonie Kultury.
Poniedziałek, 11 Lipca 2016, 13:17:33 | Czytaj całość >>
Za nami pracowite dwa tygodnie, podczas których bibliotekarze pracowali nad połączeniem księgozbiorów Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży oraz Czytelni. Takie połączenie to duże ułatwienie i korzyść dla czytelników, którzy już od dzisiaj wszystkie książki z interesującej dziedziny będą mogli znaleźć w jednym miejscu. O szczegóły pytajcie bibliotekarzy. Do biblioteki zapraszamy od poniedziałku do piątku.
Poniedziałek, 11 Lipca 2016, 11:18:42 | Czytaj całość >>