Gościliśmy ponad 120 bibliotekarzy z całej Polski.Dziękujemy za liczny udział, za wykłady i dyskusję podczas panelu.
Sobota, 05 Marca 2016, 04:29:29 | Czytaj całość >>
Grodziska Biblioteka to 70 lat pięknej historii. Od początku swojego istnienia uczyła, wychowywała, pomagała w rozwijaniu pasji, ale przede wszystkim rozbudzała miłość do książek. Każda epoka biblioteki to inni bohaterowie i inne pokolenia ludzi z nią związanych.
Poniedziałek, 29 Lutego 2016, 06:40:33 | Czytaj całość >>
W czwartek w bibliotece odbyły się spotkania z Magdaleną Zarębską, która jest autorką książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jej pasją są konie, dlatego bohaterem książki "Borys i Zajączki" został kuc szetlandzki.
Piątek, 26 Lutego 2016, 03:43:39 | Czytaj całość >>
Zobaczcie, ile radości mają dzieci z oglądania książek. Podczas spotkania rozmawiamy z dziećmi o bibliotece i zaletach czytania, prezentujemy najciekawsze książki, wspólnie się bawimy i zawsze głośno czytamy. W środę były dzieci z Przedszkola Sióstr Opatrzności Bożej w Grodzisku Maz., które uroczo zaśpiewały piosenkę o książkach i narysowały pierwszą książkę obrazkową ”Przygody 4-latków”.
Środa, 24 Lutego 2016, 08:04:30 | Czytaj całość >>
W czwartek 25.02 o godzinie 13:00 i 14:30 na sali konferencyjnej przy ul. Spółdzielczej 9 odbędą się dwa spotkania z autorką książeczek dla dzieci Magdaleną Zarębską. W spotkaniu wezmą udział uczniowie klas II szkół podstawowych nr 1 i 4 oraz szkoły podstawowej w Adamowiźnie. A rozmawiać będziemy o książkach "Borys i zajączki" oraz "Jak Maciek Szpyrka z dziadkiem po Nikiszowcu wędrowali". Książki można wypożyczać w Oddziale dla Dzieci.
Czwartek, 18 Lutego 2016, 07:55:55 | Czytaj całość >>