Czytak to propozycja dla osób niewidomych i słabowidzących, która już od paru miesięcy jest dostępna dla naszych czytelników. Do katalogu książek dodaliśmy kilkanaście nowych tytułów. Zapraszamy!
Środa, 14 Września 2016, 09:56:59 | Czytaj całość >>
Już 14 września zapraszamy na pierwsze w tym roku szkolnym Głośne Czytanie w oddziale dla dzieci na ul. Spółdzielczej 9! Przeczytamy zabawną książkę "Rita i Cosiek". Autorem opowieści jest Jean-Philippe Arrou-Vignod, który napisał znane wielu młodym czytelnikom "Jaśki". Zapraszamy w godz. 16.30-17.30. W tym czasie nie wypożyczamy książek.
Wtorek, 13 Września 2016, 08:31:24 | Czytaj całość >>
Od 14 września wracamy z Głośnym Czytaniem w oddziale dla dzieci i młodzieży. W tym roku szkolnym zajęcia odbywać będą się w godzinach 16.30-17.30.
Piątek, 09 Września 2016, 14:58:32 | Czytaj całość >>
Zapraszamy osoby powyżej 50 roku życia, które czują w sobie dziennikarską żyłkę, do udziału w projekcie "Historyczne 15 minut". To cykl warsztatów historycznych, dziennikarskich i marketingowych w trakcie których uczestnicy spotkają się z historykami, którzy opowiedzą jak zdarzenia z Grodziska Mazowieckiego sprzed wielu lat, łączą się z historią Polski; z dziennikarzami, od których dowiedzą się, jak z stworzyć reportaż, jak przeprowadzić wywiad, jak pisać do prasy, a na zakończenie przygotują i poprowadzą audycje na antenie radia Bogoria. Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego projekt.
Czwartek, 08 Września 2016, 12:50:16 | Czytaj całość >>
Zapraszamy na Warsztaty Zdrowia, które odbędą się 16 września o godz. 17:00 przy ulicy Spółdzielczej 9 w sali konferencyjnej tuż obok biblioteki. Spotkanie pt. "Żywienie w zdrowiu i chorobie wg zaleceń klinicznych oraz zawartych w książce "Ciało i ducha ratować żywieniem" dr Ewy Dąbrowskiej poprowadzą Małgorzata Radwan i Zbigniew Kuśnierz oraz lekarz balneolog Natalia Lotocka, z którą będziemy łączyć się online. Liczba miejsc na to spotkanie jest ograniczona, więc prosimy o wcześniejsze zapisywanie się w bibliotece.
Wtorek, 06 Września 2016, 13:55:14 | Czytaj całość >>