Wraz z wydawnictwem Sofijka i Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim zorganizowaliśmy spotkanie w ramach promocji „Książki charytatywnej Dzieci Dzieciom, czyli Przewodnika po życiu dla Małych i Dużych”. Na spotkaniu opowiedziane zostało o projekcie Książki charytatywnej dla dzieci, realizowanym przez Wydawnictwo Sofijka. Zaprezentowane zostały również bajki oraz ilustracje z książki „Dzieci Dzieciom”. Gościem specjalnym spotkania była Ambasadorka projektu - Teresa Lipowska.
Biblioteka główna | Poniedziałek, 16 Lipca 2018, 16:03:28 | Czytaj całość >>
Jak co roku w każdą sobotę lipca i sierpnia Biblioteka Główna oraz filie będą zamknięte. Po dobrą literaturę na wakacyjne wyjazdy zapraszamy w dni powszednie.
Biblioteka główna | Filia 1 | Filia 2 | Filia 3 | Poniedziałek, 16 Lipca 2018, 15:39:03 | Czytaj całość >>
Prezentujemy fotorelację z uroczystości zakończenia III edycji grodziskiej Strefy Aktywnego Seniora. Na scenie widowiskowej zaprezentowali się uczestnicy nastepujących zajęć - Taniec w kręgu pod kierunkiem p. Żanety Ryszawy; Taniec towarzyski pod kier. p. Daniela Koryckiego; grupa teatralna w sztuce W. Szekspira pt. "Sen nocy letniej" w reżyserii p. Barbary K. Radeckiej oraz Uczestnicy zajęć języka angielskiego ze śpiewem przy akompaniamencie p. Marcina Mazura.
Biblioteka główna | Poniedziałek, 16 Lipca 2018, 15:32:52 | Czytaj całość >>
12 lipca Pawilon Kultury odwiedzili goście z Grodna, którym opowiedzieliśmy o zajęciach organizowanych w bibliotece. Dzieciom szczególnie spodobały się roboty Photon, dzięki którym nauczyliśmy się programować. Dużo radości też sprawiły warsztaty robienia slime’ów. W czasie trwania mundialu nie mogło zabraknąć akcentu piłkarskiego. Rozegraliśmy mecz Polska - Białoruś, który zakończył się sprawiedliwym wynikiem 3:3.
Filia 2 | Piątek, 13 Lipca 2018, 15:14:50 | Czytaj całość >>
Zapraszamy na piknik rodzinny z okazji 60-lecia istnienia Grodziskiej Spółdzielni Mieszkaniowej!
Filia 2 | Środa, 27 Czerwca 2018, 18:56:41 | Czytaj całość >>