Kolejne spotkanie z cyklu Przystanek Eksperyment przeszło do historii. Tym razem uczestnicy poznawali skarby ziemi, dowiedzieli się, jak wytwarza się kryształy i samodzielnie szlifowali minerały, a efekty swojej pracy zabrali, jak zawsze, do domu :)
Poniedziałek, 21 Marca 2016, 07:58:26 | Czytaj całość >>
W poniedziałek 14 marca w Bibliotece odbyło się spotkanie autorskie z debiutującą pisarką Anetą Krasińską. Autorka opowiadała o swoich książkach "Finezja uczuć" i "Szukając szczęścia".
Wtorek, 15 Marca 2016, 02:19:59 | Czytaj całość >>
W naszej Bibliotece rusza Tydzień z Internetem (Get Online Week). To doroczna, ogólnoeuropejska kampania, której celem jest zachęcenie jak największej liczby osób do poznania możliwości, jakie daje Internet.
Poniedziałek, 14 Marca 2016, 09:25:32 | Czytaj całość >>
Czytelnicy Biblioteki Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki już wiedzą. Zorganizowaliśmy zajęcia, w których wykorzystaliśmy książkę Artura Janickiego "Skąd się wzięły małpy w Internecie?". Na spotkanie zaprosiliśmy uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Grodzisku Mazowieckim. Mogli jednak wziąć w nim udział wszyscy czytelnicy biblioteki, ponieważ celowo odbyły się one w godzinach otwarcia oddziału dla dzieci i młodzieży.
Niedziela, 13 Marca 2016, 15:35:48 | Czytaj całość >>
Ogłaszamy konkurs, w którym można wygrać pluszowego Misia Fantazego! Żeby mieć szansę na jego otrzymanie, trzeba wykonać pracę plastyczną zatytułowaną "Miś Fantazy i ja". Technika dowolna. Prace należy przynosić do Oddziału dla Dzieci i Młodzieży na ul. Spółdzielczej do końca marca 2016 roku.
Piątek, 11 Marca 2016, 05:22:12 | Czytaj całość >>