< >
Zadzwoń lub napisz do nas!
22 120 29 00

 

Aktualności i wydarzenia

Filtruj aktualności: Zobacz wszystkie
Do wtorku 27.09 włącznie na parkingu przy Pawilonie Kultury – Filii Nr 2 Biblioteki Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki stoi kontener na makulaturę zaprzyjaźnionej z Biblioteką firmy Aminex. To corocznie organizowana przez Bibliotekę akcja w ramach obchodów Dnia Sąsiada. Zapraszamy naszych czytelników oraz innych chętnych do zbiórki makulatury. Na pewno każdy znajdzie w domu coś, co można przetworzyć. Zapraszamy.
Piątek, 23 Września 2016, 12:28:58 | Czytaj całość >>
Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki znalazła się w finałowej grupie rankingu na Bibliotekę z duszą. Teraz walczymy o podium. A wszystko zależy od nas. Wystarczy codziennie oddać swój głos. Głosowanie trwa do 2 października. Głosować można codziennie na stronie www.kulturaonline.pl.
Wtorek, 20 Września 2016, 12:14:41 | Czytaj całość >>
O zdrowym żywieniu oraz harmonii ducha i ciała podczas Warsztatów Zdrowia mówili Małgorzata Radwan i Zbigniew Kuśnierz. Po części wykładowej uczestnicy mogli spróbować chleba z pasztetem wegetariańskim, a także porozmawiać z wykładowcami o harmonijnym stylu życiu i przepisach na zdrowe potrawy.
Piątek, 16 Września 2016, 19:53:13 | Czytaj całość >>
Zapraszamy osoby powyżej 50 r.ż. do udziału w projekcie "Historyczne 15 minut". Zostało jeszcze kilka miejsc. Zapraszamy! Już w środę spotkanie organizacyjne. Szczegóły w rozwinięciu informacji.
Piątek, 16 Września 2016, 12:31:37 | Czytaj całość >>
Do czytania we wrześniowym słońcu polecają się nowości książkowe w Pawilonie Kultury :) Warto zwrócić uwagę na nowe biografie, szczególnie na premierę sprzed kilku dni "Kukuczka. Opowieść o najsłynniejszym polskim himalaiście", czy też książki-finalistki tegorocznej nagrody Nike ("Tatuaż z tryzubem" i "Uprawa roślin południowych metodą Miczurina"). Na poprawę humoru proponujemy przezabawne powieści: "Seniorzy w akcji", czy "Korponinja", a dla czytelników łaknących mocnych wrażeń na półkach czekają m. in.: "Zakładnik ISIS", rekomendowane przez S. Kinga "Pustki", "Czasem warto zabić" (książka nad której ekranizacją pracuje teraz A. Holland). Serdecznie zapraszamy :)
Czwartek, 15 Września 2016, 15:06:10 | Czytaj całość >>