Zapraszamy po długo oczekiwane nowości książkowe do Pawilonu Kultury. Mamy nowe książki dla dorosłych, dzieci i młodzieży. To premiery wydawnicze, ale też spełnienie oczekiwań naszych czytelników w ramach akcji: "Pytamy gości, jakie chcą nowości".
Niedziela, 22 Maja 2016, 11:00:15 | Czytaj całość >>
Reprezentacja naszej Biblioteki zajęła IV miejsce w I Grodziskich Regatach Żeglarskich im. Leonida Teligii o Puchar Burmistrza Grodziska Mazowieckiego w Sztynorcie :)
Niedziela, 22 Maja 2016, 10:57:50 | Czytaj całość >>
Zapraszamy do obejrzenia wystawy pokonkursowej Mój Lapbook w Oddziale dla Dzieci. Na konkurs wpłynęło 55 prac uczniów ze szkół podstawowych klas II i III. Nagrodzono i wyróżniono wszystkich uczestników w następujących kategoriach: sport, państwa świata, literatura, wojsko, przyroda, zwierzęta oraz kategoria różne. Zobaczcie sami jakie świetne prace zrobiliście. Lapbook to doskonała forma edukacyjna. Polecamy :)
Piątek, 13 Maja 2016, 05:12:09 | Czytaj całość >>
Zakończyliśmy właśnie akcję "Mobilna Biblioteka - z książką zawsze jest po drodze!". Na początek na rowerach, a na zakończenie czerwonym, angielskim autobusem przemierzaliśmy ulice Grodziska Mazowieckiego. Przejechaliśmy parę ładnych kilometrów, spotkaliśmy wielu życzliwych ludzi, zyskaliśmy nowych czytelników, wypożyczyliśmy książki, świetnie bawiliśmy się z przedszkolakami z Przedszkola nr 4 im. Króla Maciusia. Dziękujemy za miłe spotkania na trasie Mobilnej Biblioteki :)
Środa, 11 Maja 2016, 08:41:10 | Czytaj całość >>
W związku z zaangażowaniem Pawilonu Kultury w realizację Tygodnia Rodziny wraz ze Związkiem Dużych Rodzin 3 plus, wszystkie zajęcia (z wyjątkiem Przystanku Eksperyment w czwartek 19 maja) animacyjne i spotkania w tygodniu 16-20 maja są odwołane. Zapraszamy do udziału w zajęciach z cyklu Rodzicielstwo Bliskości, które będą miały miejsce w sali lustrzanej w Pawilonie Kultury.
Wtorek, 10 Maja 2016, 08:59:33 | Czytaj całość >>