Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki zaprasza na pokaz filmu „Dzieci Ireny Sendlerowej”. Wydarzenie organizowane jest w ramach obchodów Roku Ireny Sendlerowej oraz Narodowego Dnia Pamięci Polaków Ratujących Żydów.
Biblioteka główna | Środa, 21 Marca 2018, 18:09:14 | Czytaj całość >>
Ruszyła kolejna Strefa Aktywnej Mamy! Pierwsze warsztaty już za nami, poprowadziła je Tajga Kasia Błocka, która odkryła przed nami tajniki kosmetyków naturalnych. Uczestniczki wykonały słodkie, pachnące i zdrowe balsamy do ust. Nie zabrakło też pogaduch przy kawie i wspólnych zabaw w kąciku maluszka. Na koleje warsztaty zapraszamy jutro 22 marca, o godzinie 10.00, będziemy gość wizażystkę Edytę Miedzińską, która zorganizuje dla nas pokaz makijażu paryskiego. Jak zwykle dzieci mile widziane.
Biblioteka główna | Środa, 21 Marca 2018, 15:56:28 | Czytaj całość >>
21 marca - Światowy Dzień Poezji! Z tej okazji zapraszamy dzieci, w ramach Czytanek-Wycinanek, na zajęcia z poezją!
Biblioteka główna | Środa, 21 Marca 2018, 14:43:13 | Czytaj całość >>
W czwartek w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki spotkaliśmy się z Sarą W. Wojciechowską, młodą autorką Dziecka Salem. Sara opowiedziała, jak można zostać pisarką w wieku szesnastu lat i przekonywała piszących do szuflady uczestników spotkania, żeby nie bali się publikować swoich tekstów.
Biblioteka główna | Wtorek, 20 Marca 2018, 08:51:28 | Czytaj całość >>
Młodzież i dorosłych zapraszamy do biblioteki przy ul. Spółdzielczej 9 w czwartek, 22 marca, na godz. 17.00. Pretekstem do dyskusji na temat poezji i do jej czytania, jest ustanowienie roku 2018 ROKIEM ZBIGNIEWA HERBERTA. Utworami tego artysty rozpoczniemy cykliczne meetingi poetyckie, które odbywać będą się raz w miesiącu.
Biblioteka główna | Poniedziałek, 19 Marca 2018, 12:20:27 | Czytaj całość >>