Zapraszamy na Warsztaty Zdrowia, które odbędą się 16 września o godz. 17:00 przy ulicy Spółdzielczej 9 w sali konferencyjnej tuż obok biblioteki. Spotkanie pt. "Żywienie w zdrowiu i chorobie wg zaleceń klinicznych oraz zawartych w książce "Ciało i ducha ratować żywieniem" dr Ewy Dąbrowskiej poprowadzą Małgorzata Radwan i Zbigniew Kuśnierz oraz lekarz balneolog Natalia Lotocka, z którą będziemy łączyć się online. Liczba miejsc na to spotkanie jest ograniczona, więc prosimy o wcześniejsze zapisywanie się w bibliotece.
Wtorek, 06 Września 2016, 13:55:14 | Czytaj całość >>
Osoby, które chciałyby zostać wolontariuszami w naszej bibliotece i dołączyć do zespołu redakcyjnego gazetki "Biblioteczne Co Nieco", zapraszamy na zebranie organizacyjne, które odbędzie się 10 września (sobota) o godzinie 11.00 w Bibliotece (Oddział dla Dzieci) przy ul. Spółdzielczej 9.
Wtorek, 06 Września 2016, 13:45:44 | Czytaj całość >>
Serdecznie zapraszamy seniorów, którzy czują w sobie dziennikarską żyłkę do udziału w projekcie "Historyczne 15 minut".
Poniedziałek, 05 Września 2016, 14:49:37 | Czytaj całość >>
...przekonywał Henryk Sienkiewicz w liście do Jadwigi Janczewskiej z 1895 roku. W minioną sobotę w Parku Skarbków sami się o tym przekonaliśmy. Podczas Narodowego Czytania wysłuchaliśmy fragmentów powieści w interpretacji naszych gości.
Poniedziałek, 05 Września 2016, 10:24:25 | Czytaj całość >>
Zapraszamy na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, które odbędzie się w środę 7 września o godzinie 17:00 w Pawilonie Kultury. Tym razem będziemy rozmawiać o najgłośniejszej książce F. Scotta Fitzgeralda. Jeśli chcesz się dowiedzieć, Drogi Czytelniku, dlaczego "Wielki Gatsby" znalazł się na liście książek zakazanych to koniecznie przyjdź!
Piątek, 02 Września 2016, 14:43:17 | Czytaj całość >>