< >
Zadzwoń lub napisz do nas!
22 120 29 00

 

Aktualności i wydarzenia

Filtruj aktualności: Zobacz wszystkie
Na ostatnim w tym roku szkolnym Przystanku Eksperyment w Pawilonie Kultury gościliśmy dzieci z wielu grodziskich szkół. Uczniowie Szkoły Specjalnej w Grodzisku Mazowieckim, szkoły w Książenicach, Adamowiźnie oraz grodziskiej "Dwójki" wykonali perfumy dla swoich Mam na zbliżający się Dzień Matki. Uczestnikom zajęć dziękujemy za aktywną obecność i udział w tegorocznych spotkaniach.
Poniedziałek, 23 Maja 2016, 20:05:05 | Czytaj całość >>
Zapraszamy po długo oczekiwane nowości książkowe do Pawilonu Kultury. Mamy nowe książki dla dorosłych, dzieci i młodzieży. To premiery wydawnicze, ale też spełnienie oczekiwań naszych czytelników w ramach akcji: "Pytamy gości, jakie chcą nowości".
Niedziela, 22 Maja 2016, 11:00:15 | Czytaj całość >>
Reprezentacja naszej Biblioteki zajęła IV miejsce w I Grodziskich Regatach Żeglarskich im. Leonida Teligii o Puchar Burmistrza Grodziska Mazowieckiego w Sztynorcie :)
Niedziela, 22 Maja 2016, 10:57:50 | Czytaj całość >>
Zapraszamy do obejrzenia wystawy pokonkursowej Mój Lapbook w Oddziale dla Dzieci. Na konkurs wpłynęło 55 prac uczniów ze szkół podstawowych klas II i III. Nagrodzono i wyróżniono wszystkich uczestników w następujących kategoriach: sport, państwa świata, literatura, wojsko, przyroda, zwierzęta oraz kategoria różne. Zobaczcie sami jakie świetne prace zrobiliście. Lapbook to doskonała forma edukacyjna. Polecamy :)
Piątek, 13 Maja 2016, 05:12:09 | Czytaj całość >>
Zakończyliśmy właśnie akcję "Mobilna Biblioteka - z książką zawsze jest po drodze!". Na początek na rowerach, a na zakończenie czerwonym, angielskim autobusem przemierzaliśmy ulice Grodziska Mazowieckiego. Przejechaliśmy parę ładnych kilometrów, spotkaliśmy wielu życzliwych ludzi, zyskaliśmy nowych czytelników, wypożyczyliśmy książki, świetnie bawiliśmy się z przedszkolakami z Przedszkola nr 4 im. Króla Maciusia. Dziękujemy za miłe spotkania na trasie Mobilnej Biblioteki :)
Środa, 11 Maja 2016, 08:41:10 | Czytaj całość >>