< >
Zadzwoń lub napisz do nas!
22 120 29 00

 

Aktualności i wydarzenia

Filtruj aktualności: Zobacz wszystkie
Zapraszamy wszystkie dzieci na pokaz Iluzjonisty Apollino oraz wróżki Iwony, który odbędzie się w piątek 3 czerwca o godzinie 19:00 w hali sportowej przy ul. Westfala 3.
Środa, 01 Czerwca 2016, 14:12:02 | Czytaj całość >>
Rozmawiałyśmy o książce pt. "Byle dalej. W 888 dni dookoła świata" M. Owczarek i B. Skowrońskiego. Książka jest relacją z ponad dwuletniej wyprawy dwójki bohaterów, którzy odwiedzili najciekawsze miejsca naszego globu. Była również doskonałą okazją do dyskutowania o różnych modelach podróżowania, zaintrygowała i zainspirowała do samodzielnego odkrywania pięknych zakątków świata. Omawiana publikacja podobała się wszystkim, chociaż nie wszyscy są fanami literatury podróżniczej. Ciekawe, czy tak będzie 28 czerwca na kolejnym spotkaniu? Zapraszamy wszystkich, którzy lubią książki i lubią o nich rozmawiać.
Poniedziałek, 30 Maja 2016, 14:47:25 | Czytaj całość >>
To hasło tegorocznego Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom, który już po raz piętnasty organizuje Fundacja „ABCXXI - Cała Polska czyta dzieciom”. Tygodnie Czytania Dzieciom to największe doroczne święto w ramach, trwającej nieprzerwanie od 2001 roku, kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”.
Poniedziałek, 30 Maja 2016, 12:56:11 | Czytaj całość >>
Zapraszamy najmłodszych z rodzicami na wesołą wymianę zabawek, książek, sprzętu sportowego i innych niepotrzebnych rzeczy. Bawimy się 4 czerwca w Parku Skarbków. Ideą tego przedsięwzięcia jest wymiana różnego rodzaju rzeczy, które nam są już niepotrzebne, ale innym mogą się jeszcze przydać i być źródłem wielu radości i niezapomnianych chwil :).
Poniedziałek, 23 Maja 2016, 20:19:56 | Czytaj całość >>
Na ostatnim w tym roku szkolnym Przystanku Eksperyment w Pawilonie Kultury gościliśmy dzieci z wielu grodziskich szkół. Uczniowie Szkoły Specjalnej w Grodzisku Mazowieckim, szkoły w Książenicach, Adamowiźnie oraz grodziskiej "Dwójki" wykonali perfumy dla swoich Mam na zbliżający się Dzień Matki. Uczestnikom zajęć dziękujemy za aktywną obecność i udział w tegorocznych spotkaniach.
Poniedziałek, 23 Maja 2016, 20:05:05 | Czytaj całość >>