We wtorek, 10 kwietnia, odwiedziły nas bibliotekarki z Mołdawii. Miło spędziliśmy czas na rozmowach o pracy w naszych bibliotekach, o nowych technologiach i naszych krajach. Nasi goście opowiadali też o programie Novateca, który wspiera biblioteki publiczne w Mołdawii. Jest to część inicjatywy Global Libraries Fundacji Billa i Melindy Gatesów. W spotkaniu uczestniczyła także Agnieszka Koszowska z Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.
Biblioteka główna | Filia 2 | Piątek, 13 Kwietnia 2018, 08:41:55 | Czytaj całość >>
6 kwietnia podczas Strefy Aktywnej Mamy nasza biblioteka wraz z trenerem Dariuszem Młynarskim z Klubu Sportowego TAEKWON-DO z Grodziska Mazowieckiego zorganizowała dla mam zajęcia ogólnorozwojowe z elementami samoobrony. Trener przeszkolił mamy z zakresu obrony przed napastnikiem.
Biblioteka główna | Środa, 11 Kwietnia 2018, 13:09:14 | Czytaj całość >>
Zapraszamy na drugi Meeting Poetycki. Tym razem pretekstem do spotkania miłośników poezji są teksty Agnieszki Osieckiej. Będzie więc poetycko i muzycznie. Będziemy poezję czytać, dyskutować o niej i być może także tworzyć własne wiersze. Zapraszamy 19 kwietnia (w czwartek), na godz. 17.00 do biblioteki przy ul. Spółdzielczej 9.
Biblioteka główna | Środa, 11 Kwietnia 2018, 12:43:41 | Czytaj całość >>
Z powodu warsztatów Onko-Music biblioteka przy ul. Spółdzielczej 9, w czwartek, 12 kwietnia, będzie otwarta do godz. 16.30.
Biblioteka główna | Poniedziałek, 09 Kwietnia 2018, 10:36:39 | Czytaj całość >>
Naszych małych czytelników zapraszamy na Dzień Czekolady. W programie – czekoladowe bajki i opowieści, czekoladowy taniec oraz czekoladowe obrazki do schrupania.
Biblioteka główna | Poniedziałek, 09 Kwietnia 2018, 10:32:19 | Czytaj całość >>