Zapraszamy seniorów do Kawiarenki Seniora na wykład "Zdrowie zaczyna się od jelit".
Biblioteka główna | Środa, 23 Maja 2018, 13:30:52 | Czytaj całość >>
Serdecznie zapraszamy mamy z dziećmi - i nie tylko - na uroczyste zakończenie drugiej edycji Strefy Aktywnej Mamy, w ten piątek 25 maja, o godzinie 10.00. Naszym gościem specjalnym będzie dr n. med. Marek Pleskot – specjalista chorób dzieci. Spotkanie odbędzie się pod hasłem: "PEDIATRIA DLA DOCIEKLIWYCH RODZICÓW".
Biblioteka główna | Wtorek, 22 Maja 2018, 10:34:24 | Czytaj całość >>
Na przedostatnich zajęciach w drugiej edycji Strefy Aktywnej Mamy było kolorowo, bajkowo i wesoło. Zaczęliśmy od głośnego czytania bajek przez mamy. Dzieci z uwagą słuchały, potem przyszedł czas na szaloną zabawę z chustą Klanza, kolorowy pociąg, deszcz piłeczek, zabawy sprawnościowe, a na koniec bański mydlane. Bardzo dziękujemy mamom i maluszkom za wspólny czas i ogrom pozytywnej energii.
Biblioteka główna | Poniedziałek, 21 Maja 2018, 15:28:55 | Czytaj całość >>
Klimaty egzotycznego Maroka zawitały w naszej Kawiarence Seniora. Obok prezentacji podróżniczej po górach Atlas, delektowaliśmy się przyprawami i olejkami eterycznymi. Seniorzy degustowali również marokańską herbatkę z miętą i olejem arganowym.
Biblioteka główna | Piątek, 18 Maja 2018, 14:54:23 | Czytaj całość >>
Z wielką przyjemnością nasza Biblioteka wzięła udział w konkursie zorganizowanym przez Lustro Biblioteki i Wydawnictwo Zielona Sowa „Odkrywamy Książkowe Emporium”.
Biblioteka główna | Czwartek, 17 Maja 2018, 15:22:00 | Czytaj całość >>