19 lutego odbyło się spotkanie zorganizowane przez wolontariuszy działających przy ul. Spółdzielczej 9. Zatytułowaliśmy je – „Moja podróż do Norwegii. Niezapisane opowieści”.
Biblioteka główna | Piątek, 23 Lutego 2018, 12:27:29 | Czytaj całość >>
​Strefa Aktywnego Seniora zaprasza w ramach Kawiarenki Seniora na wykład „Nowe zdrowie spojrzenie na życie”.
Biblioteka główna | Filia 2 | Piątek, 23 Lutego 2018, 10:13:49 | Czytaj całość >>
Z przyczyn od nas niezależnych, odwołujemy wtorkowe "Kamishibai - magiczne zajęcia czytelnicze"! Za utrudnienia przepraszamy!
Biblioteka główna | Piątek, 23 Lutego 2018, 10:04:16 | Czytaj całość >>
Po raz kolejny wraz z Burmistrzem Grodziska Mazowieckiego zapraszamy na Grodzisk Mazowiecki Miasto Kobiet. Odbędzie się on 3 marca (sobota), od godz. 16.00 w sali widowiskowej Centrum Kultury. W tym roku zaprosiliśmy na Miasto Kobiet dwie gwiazdy. Najpierw spotkamy się ze znaną chyba wszystkim aktorką filmową i teatralną – Grażyną Wolszczak. Ale też autorką książki „Jak być zawsze młodą, piękną i bogatą”. Podczas tegorocznego Miasta Kobiet wystąpi również wspaniały, młody artysta – Kuba Jurzyk, który pochodzi z Grodziska Mazowieckiego. W tym roku też wracamy do Metamorfoz. Spośród trzydziestu zgłoszonych Pań, wybierzemy pięć, których metamorfozy zostaną pokazane na Mieście Kobiet.
Biblioteka główna | Filia 1 | Filia 2 | Filia 3 | Wtorek, 20 Lutego 2018, 15:59:46 | Czytaj całość >>
W sobotę 17 lutego odbyła się trzecia edycja Imprezy Charytatywnej Aktywny Grodzisk. Tym razem wspólnymi siłami wszystkich ludzi wielkiego serca udało się wspomóc chorego Kacperka. Nasza biblioteka została zaproszona do zorganizowania kącika zabaw dla dzieci podczas trwania imprezy. Z wielką ochotą wzięliśmy udział w tak szczytnej inicjatywie, było bardzo energetycznie, dziękujemy za zaproszenie Strafa Fit Fit&Gym i polecamy się na przyszłość.
Biblioteka główna | Filia 1 | Filia 2 | Filia 3 | Wtorek, 20 Lutego 2018, 10:44:16 | Czytaj całość >>