Od 11 lutego zapraszamy do Biblioteki Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki na młodzieżowe spotkania czytelnicze. Będziemy mówić o tym, co teraz czytamy, pokazywać najlepszą literaturę młodzieżową, ekranizacje filmowe i spotykać się z twórcami książek młodzieżowych.
Biblioteka główna | Czwartek, 07 Lutego 2019, 14:09:47 | Czytaj całość >>
Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki ogłasza nabór na stanowisko bibliotekarz.
Biblioteka główna | Filia 1 | Filia 2 | Filia 3 | Środa, 30 Stycznia 2019, 14:57:19 | Czytaj całość >>
Ale historia! Wykłady prowadzone przez edukatorów IPN
Biblioteka główna | Wtorek, 22 Stycznia 2019, 15:36:16 | Czytaj całość >>
Zapraszamy wszystkie Mamy z niemowlakami do 1. roku życia do wzięcia udziału w bezpłatnych zajęciach pilates!
Biblioteka główna | Środa, 16 Stycznia 2019, 10:07:36 | Czytaj całość >>
Książkomat, czyli całodobowa Biblioteka – samoobsługowe urządzenie pozwalające na odbiór zamówionych uprzednio w bibliotece książek i zwrot przeczytanych. Działanie książkomatu jest bardzo proste i podobne do działania popularnych paczkomatów. Wystarczy posiadać kartę biblioteczną, zalogować się na swoje konto, znaleźć w katalogu książkę, którą chcemy wypożyczyć i jako miejsce odbioru wskazać Książkomat. Po dostarczeniu książki do urządzenia zostaniemy poinformowani mailowo o możliwości odbioru oraz terminie do którego możemy odebrać pozycję.
Biblioteka główna | Czwartek, 06 Grudnia 2018, 10:28:32 | Czytaj całość >>