W Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki codziennie pracujemy nad planowaniem i organizacją ciekawych wydarzeń kulturalnych. Zachęcamy do uczestnictwa we wszystkich naszych działaniach - zajęciach cyklicznych dla dzieci, młodzieży i dorosłych, spotkaniach autorskich, wydarzeniach artystycznych, warsztatach i wykładach.
Biblioteka główna | Środa, 20 Lutego 2019, 10:36:28 | Czytaj całość >>
Książkomat, czyli całodobowa Biblioteka – samoobsługowe urządzenie pozwalające na odbiór zamówionych uprzednio w bibliotece książek i zwrot przeczytanych. Działanie książkomatu jest bardzo proste i podobne do działania popularnych paczkomatów. Wystarczy posiadać kartę biblioteczną, zalogować się na swoje konto, znaleźć w katalogu książkę, którą chcemy wypożyczyć i jako miejsce odbioru wskazać Książkomat. Po dostarczeniu książki do urządzenia zostaniemy poinformowani mailowo o możliwości odbioru oraz terminie do którego możemy odebrać pozycję.
Biblioteka główna | Czwartek, 06 Grudnia 2018, 10:28:32 | Czytaj całość >>
Szanowni Państwo, 19 kwietnia Biblioteka przy ul. 3 Maja 57 oraz Pawilon Kultury będą czynne do godziny 15:00 (zajęcia po tej godzinie są odwołane) a w sobotę nie pracujemy, przygotowujemy się do Świąt. Prosimy zaplanować wizyty wcześniej!
Biblioteka główna | Filia 2 | Poniedziałek, 15 Kwietnia 2019, 12:03:43 | Czytaj całość >>
Od 15 kwietnia do 17 kwietnia organizowane są w Pawilonie Kultury zajęcia zastępcze, na czas trwania strajku, dla dzieci w wieku 7 - 12 lat. Zajęcia będą odbywały się w godzinach 07:00 - 15:00 pod opieką wykwalifikowanych animatorów czasu wolnego (zajęcia edukacyjne, literackie, plastyczne, sportowe).
Biblioteka główna | Filia 2 | Piątek, 12 Kwietnia 2019, 14:25:37 | Czytaj całość >>
11 kwietnia o godzinie 10:00 zapraszamy do Klubu Mam MamyTeka na warsztat "Jak wspierać rozwój sensomotoryczny u malucha", który poprowadzi Olga Uściłowska - właścicielka Gabinetu Integracji Sensorycznej Latawiec.
Biblioteka główna | Środa, 10 Kwietnia 2019, 11:32:06 | Czytaj całość >>