9 czerwca spotkaliśmy się z czytelnikami na Nocy Bibliotek w Afrykańskiej Wiosce. W tym roku podczas naszego wydarzenia gościliśmy wolontariuszy z Salezjańskiego Ośrodka Misyjnego, którzy pomagają w realizacji akcji charytatywnej - Grodzisk Mazowiecki Pomaga Afryce. Pokazaliśmy więc bibliotekę, jako przestrzeń promowania polskości, ale też poznawania innych kultur i po prostu - otwierania się na drugiego człowieka i jego potrzeby!
Filia 2 | Środa, 13 Czerwca 2018, 13:37:13 | Czytaj całość >>
7 czerwca po raz drugi spotkaliśmy się na Onko-Music. Znany muzykoterapeuta dr Maciej Kierył oraz artysta Lucjan Wesołowski pokazali, jak walczyć ze stresem i korzystać z terapeutycznych walorów muzyki.
Biblioteka główna | Poniedziałek, 11 Czerwca 2018, 14:28:35 | Czytaj całość >>
Zapraszamy na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w Pawilonie Kultury.
Filia 2 | Środa, 06 Czerwca 2018, 16:49:26 | Czytaj całość >>
Strefa Aktywnego Seniora zaprasza w ramach Kawiarenki Seniora na wykład. Żyjmy świadomie - Pokaz Pulsingu - masażu w rytmie serca - poprawiającego krążenie, regulującego płyn mózgowo-rdzeniowy.
Biblioteka główna | Środa, 06 Czerwca 2018, 14:34:27 | Czytaj całość >>
Druga edycja projektu Strefa aktywnej Mamy realizowanego przez naszą bibliotekę przeszła do historii. Zarówno pierwsza edycja, jak i druga pokazały nam, że takie zajęcia są w Grodzisku potrzebne, że mamy potrzebują przestrzeni, gdzie mogą zrobić coś dla siebie, łącząc to z opieką nad dzieckiem. Druga edycja przyniosła wiele wzruszeń, pozytywnej energii i odpowiedziała na problemy, z którymi spotykają się młode mamy.
Biblioteka główna | Piątek, 01 Czerwca 2018, 17:30:20 | Czytaj całość >>