Zapraszamy na spotkanie z Anną Bellon, autorką serii „The Last Regret”. 16 listopada, piątek, godz. 17.00-18.00.Mediateka, sala wielofunkcyjna - parter, ul. 3 Maja 57. Wstęp wolny!
Biblioteka główna | Środa, 07 Listopada 2018, 10:09:54 | Czytaj całość >>
Let's play a GAME. Wszystkich fanów gier sportowych zapraszamy na pierwszy w Mediatece turniej w grę FIFA19 na konsoli Xbox One S! Turniej jest przeznaczony dla graczy do lat 16. Zapisy odbędą się w dniu turnieju - 10 listopada od godz. 9:00. Udział w turnieju jest bezpłatny.
Biblioteka główna | Środa, 07 Listopada 2018, 09:45:54 | Czytaj całość >>
Ostry dyżur literacki to akcja promująca czytelnictwo w zaskakującej happeningowej formie utrzymującej balans pomiędzy zabawą a autorytetem eksperta.
Biblioteka główna | Środa, 31 Października 2018, 14:55:41 | Czytaj całość >>
Wyjątkowe warsztaty dla dzieci w Bibliotece! Zapraszamy uczniów klas pierwszych szkoły podstawowej na spotkanie literacko-muzyczne z Edytą Zarębską, autorką bajek i opowiadań dla dzieci, oraz Robertem Zarębskim, muzykiem i animatorem.
Biblioteka główna | Środa, 31 Października 2018, 12:17:43 | Czytaj całość >>
Zapraszamy wszystkich, a szczególnie rodziców, na wyjątkowe spotkanie z Pawłem Zawitkowskim! Paweł Zawitkowski - terapeuta szkoły terapii neurorozwojowej NDT-Bobath, konsultant Kliniki Neonatologii i Intensywnej Terapii Noworodka w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie. Autor wielu artykułów oraz publikacji na temat zdrowia i wspomagania rozwoju dziecka, w tym bestsellera - książki i filmu "Co nieco o rozwoju dziecka". Od lat doradza rodzicom na łamach magazynów parentingowych oraz w programach telewizyjnych.
Biblioteka główna | Środa, 31 Października 2018, 12:09:40 | Czytaj całość >>