Informujemy, że w środę, 28 marca, nie odbędą się Czytanki-Wycinanki w Oddziale dla Dzieci. Za utrudnienia przepraszamy!
Biblioteka główna | Piątek, 23 Marca 2018, 11:21:54 | Czytaj całość >>
Wczoraj w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki zorganizowałyśmy Meeting Poetycki, który zapoczątkował cykl spotkań z poezją dla młodzieży i dorosłych. Ponieważ rok 2018 został ogłoszony Rokiem Zbigniewa Herberta, utwory tego artysty były pierwszymi, które przeczytałyśmy i to one stanowiły pretekst do rozpoczęcia naszego wydarzenia. Pierwszy sezon poetyckich spotkań zakończymy w grudniu. Na kolejny meeting zapraszamy 19 kwietnia.
Biblioteka główna | Piątek, 23 Marca 2018, 08:46:03 | Czytaj całość >>
19 marca o grodz. 11.00 w ramach Kawiarenki Seniora odbyło się spotkanie z ekspertami Wojewódzkiej Inspekcji Handlowej - Martą Mydlikowską, Haliną Rogólską i panem Piotrem Groszkiem.
Biblioteka główna | Czwartek, 22 Marca 2018, 14:24:27 | Czytaj całość >>
Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki zaprasza na pokaz filmu „Dzieci Ireny Sendlerowej”. Wydarzenie organizowane jest w ramach obchodów Roku Ireny Sendlerowej oraz Narodowego Dnia Pamięci Polaków Ratujących Żydów.
Biblioteka główna | Środa, 21 Marca 2018, 18:09:14 | Czytaj całość >>
Ruszyła kolejna Strefa Aktywnej Mamy! Pierwsze warsztaty już za nami, poprowadziła je Tajga Kasia Błocka, która odkryła przed nami tajniki kosmetyków naturalnych. Uczestniczki wykonały słodkie, pachnące i zdrowe balsamy do ust. Nie zabrakło też pogaduch przy kawie i wspólnych zabaw w kąciku maluszka. Na koleje warsztaty zapraszamy jutro 22 marca, o godzinie 10.00, będziemy gość wizażystkę Edytę Miedzińską, która zorganizuje dla nas pokaz makijażu paryskiego. Jak zwykle dzieci mile widziane.
Biblioteka główna | Środa, 21 Marca 2018, 15:56:28 | Czytaj całość >>