Na Czytankach-Wycinankach Agnieszka Pelc pokazała dzieciom świat zwierząt morskich. Dzieci doskonale bawiły się w grupie, tworząc swoje wyobrażenie morskich przestrzeni.
Biblioteka główna | Piątek, 23 Lutego 2018, 14:36:36 | Czytaj całość >>
19 lutego odbyło się spotkanie zorganizowane przez wolontariuszy działających przy ul. Spółdzielczej 9. Zatytułowaliśmy je – „Moja podróż do Norwegii. Niezapisane opowieści”.
Biblioteka główna | Piątek, 23 Lutego 2018, 12:27:29 | Czytaj całość >>
​Strefa Aktywnego Seniora zaprasza w ramach Kawiarenki Seniora na wykład „Nowe zdrowie spojrzenie na życie”.
Biblioteka główna | Filia 2 | Piątek, 23 Lutego 2018, 10:13:49 | Czytaj całość >>
Z przyczyn od nas niezależnych, odwołujemy wtorkowe "Kamishibai - magiczne zajęcia czytelnicze"! Za utrudnienia przepraszamy!
Biblioteka główna | Piątek, 23 Lutego 2018, 10:04:16 | Czytaj całość >>
Po raz kolejny wraz z Burmistrzem Grodziska Mazowieckiego zapraszamy na Grodzisk Mazowiecki Miasto Kobiet. Odbędzie się on 3 marca (sobota), od godz. 16.00 w sali widowiskowej Centrum Kultury. W tym roku zaprosiliśmy na Miasto Kobiet dwie gwiazdy. Najpierw spotkamy się ze znaną chyba wszystkim aktorką filmową i teatralną – Grażyną Wolszczak. Ale też autorką książki „Jak być zawsze młodą, piękną i bogatą”. Podczas tegorocznego Miasta Kobiet wystąpi również wspaniały, młody artysta – Kuba Jurzyk, który pochodzi z Grodziska Mazowieckiego. W tym roku też wracamy do Metamorfoz. Spośród trzydziestu zgłoszonych Pań, wybierzemy pięć, których metamorfozy zostaną pokazane na Mieście Kobiet.
Biblioteka główna | Filia 1 | Filia 2 | Filia 3 | Wtorek, 20 Lutego 2018, 15:59:46 | Czytaj całość >>