Zapraszamy na kolejną rozmowę o książce „Poetka i książę” Manueli Gretkowskiej. Dyskusyjny Klub Książki przy Pawilonie Kultury
Biblioteka główna | Poniedziałek, 19 Listopada 2018, 15:50:08 | Czytaj całość >>
Projekt "Taniec pokoleń" jest realizowany w 3 placówkach - Szkole Podstawowej nr 2 w Milanówku (20 dzieci), Zespole Szkół Nr 1 w Grodzisku Maz. (20 młodzieży) oraz Bibliotece Publicznej w Grodzisku Maz. (20 seniorów i 20 dzieci – dziadkowie i wnuki - grupa integracyjna). We wszystkich grupach odbywają się zajęcia praktyczne z takich technik oraz stylów jak t. klasyczny, t. współczesny, t. ludowy, t. jazzowy, stepowanie, hip-hop oraz zajęcia z historii i teorii tańca.
Biblioteka główna | Poniedziałek, 19 Listopada 2018, 15:09:15 | Czytaj całość >>
Mediateka miejscem dla Mam! Takie hasło będzie przyświecało spotkaniom w Klubie Mam, który ruszył w czwartek 8 listopada. Dziękujemy za bardzo liczne przybycie, inspirację, którą nam dajecie i wspaniałą atmosferę. Chcemy, żeby Mamy tworzyły swoje miejsce w Mediatece od podstaw, dlatego ogłaszamy konkurs na nazwę dla Klubu Mam!
Biblioteka główna | Piątek, 09 Listopada 2018, 13:10:58 | Czytaj całość >>
12 listopada Mediateka i wszystkie filie biblioteczne będą nieczynne. Świętujemy Setną Rocznicę Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej.
Biblioteka główna | Piątek, 09 Listopada 2018, 09:46:33 | Czytaj całość >>
Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki zaprasza na pierwszy w Polsce festiwal książki młodzieżowej - Festbook Młodych. Młodzieżowe Targi Książkowo-Papierowe. Będzie to wydarzenie cykliczne, podczas którego w grodziskiej Mediatece zbierani będą twórcy kultury młodzieżowej - wydawcy książek i czasopism, blogerzy, bibliotekarze i promotorzy kultury, a także twórcy gier i komiksów, gadżetów i nowych technologii.
Biblioteka główna | Środa, 07 Listopada 2018, 17:23:01 | Czytaj całość >>