W sobotę 17 lutego odbyła się trzecia edycja Imprezy Charytatywnej Aktywny Grodzisk. Tym razem wspólnymi siłami wszystkich ludzi wielkiego serca udało się wspomóc chorego Kacperka. Nasza biblioteka została zaproszona do zorganizowania kącika zabaw dla dzieci podczas trwania imprezy. Z wielką ochotą wzięliśmy udział w tak szczytnej inicjatywie, było bardzo energetycznie, dziękujemy za zaproszenie Strafa Fit Fit&Gym i polecamy się na przyszłość.
Biblioteka główna | Filia 1 | Filia 2 | Filia 3 | Wtorek, 20 Lutego 2018, 10:44:16 | Czytaj całość >>
W piątek 16 lutego świętowaliśmy w bibliotece Światowy Dzień Kota, podczas którego przemieniliśmy dzieci w kociaki, nauczyliśmy się piosenki o kotach, rozwiązywaliśmy kocie zagadki, poszukiwaliśmy kotka Liliputka, który uwielbia ukrywać się w zakamarkach biblioteki, wspólnie czytaliśmy „Gdybym był kotem” autorstwa Ibarzábal Paloma Sánchez wydawnictwa Znak. Na zakończenie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy w podziękowaniu za udział w zabawie. Dziękujemy za tak liczne przybycie i wspaniałą zabawę, do zobaczenia…miauuu…
Biblioteka główna | Poniedziałek, 19 Lutego 2018, 15:27:46 | Czytaj całość >>
Zapraszamy na spotkanie z Mariuszem Szczygłem. Rozmowa toczyć będzie się wokół książek pisarza. Katarzyna Czarnecka, która poprowadzi to spotkanie, będzie też rozmawiać o pracy reportażysty i o reportażu w Polsce.
Filia 2 | Czwartek, 15 Lutego 2018, 15:41:50 | Czytaj całość >>
Zapraszamy na spotkanie autorskie z Łukaszem Wierzbickim, autorem „Afryki Kazika”, „Machiną przez Chiny” czy „Dziadka i niedźwiadka”.
Biblioteka główna | Czwartek, 15 Lutego 2018, 15:36:07 | Czytaj całość >>
Zachęcamy naszych czytelników do wzięcia udziału w walentynkowej akcji.
Biblioteka główna | Środa, 14 Lutego 2018, 15:35:03 | Czytaj całość >>