Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki ogłasza przetarg nieograniczony pn.: Dostawa i montaż wyposażenia dla interaktywnego centrum edukacyjno–społecznego przy ul. Bartniaka w Grodzisku Mazowieckim”.
Biblioteka główna | Poniedziałek, 30 Kwietnia 2018, 13:10:00 | Czytaj całość >>
W środę, 18 kwietnia, na Czytankach-Wycinankach Agnieszka Pelc przeczytała dzieciom książkę – „Otwórz bardzo ostrożnie” Nicka Bromley’a. Następnie uczestnicy naszego spotkania - zainspirowani „Arcypalcami” Marion Deuchars – wykonali bohaterów czytanej opowieści na kartonach.
Biblioteka główna | Środa, 25 Kwietnia 2018, 13:53:13 | Czytaj całość >>
Z okazji Światowego Dnia Ziemi wraz z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną zorganizowaliśmy warsztaty dla dzieci szkolnych pod hasłem tegorocznej kampanii Dnia Ziemi – „Walka z zanieczyszczeniem planety plastikowymi odpadami”.
Biblioteka główna | Środa, 25 Kwietnia 2018, 13:23:01 | Czytaj całość >>
23 kwietnia w Klubie Osiedlowym „Kopernik” spotkaliśmy się z Renatą Łęcką, która zaprosiła nas na wykład – „Zdrowie zaczyna się od jelit”.
Filia 2 | Środa, 25 Kwietnia 2018, 12:28:39 | Czytaj całość >>
Strefa Aktywnego Seniora zaprasza w ramach Kawiarenki Seniora na spotkanie z autorem książki o Wandzie Polańskiej – Pawłem Świętoreckim. Spotkanie zatytułowano – „Coś dla ducha. Operetka moja miłość”. Zapraszamy 7 maja, na godzinę 11.00 do sali konferencyjnej Centrum Kultury, przy ul. Spółdzielczej 9.
Biblioteka główna | Wtorek, 24 Kwietnia 2018, 16:00:22 | Czytaj całość >>