Zapraszamy na Dzień Bezpiecznego Internetu. W tym roku w całej Polsce działania organizowane w ramach tego święta odbywają się pod hasłem: „Tworzymy kulturę szacunku w sieci”. 6 lutego, w godzinach od 17.00 do 19.00 zapraszamy do Pawilonu Kultury, przy ul. Westfala 3 na happening, w którym mogą wziąć udział całe rodziny. Następnie odbędą się warsztaty i spotkanie z Leszkiem Talko – pisarzem, felietonistą i publicystą. Autorem między innymi książki „Nastolatek dla początkujących”. Wcześniej spotkamy się z Dorotą Biały, psychoterapeutką i publicystką, z którą porozmawiamy o szacunku w sieci i w świecie rzeczywistym.
Filia 2 | Środa, 31 Stycznia 2018, 08:55:53 | Czytaj całość >>
Ferie Zimowe w Pawilonie Kultury zakończyliśmy Dniem Karnawałowym. Na zajęciach z czytelnikami przygotowaliśmy maski, fryzury, makijaże i przebrania. Następnie w karnawałowych strojach bawiliśmy się w kalambury, rozwiązywaliśmy quizy i śpiewaliśmy karaoke.Na koniec zorganizowaliśmy bal w stylu disco, z bańkami mydlanymi i zabawami animacyjnymi. Dziękujemy wszystkim za udział w feriach i zapraszamy za rok!
Filia 2 | Wtorek, 30 Stycznia 2018, 11:51:02 | Czytaj całość >>
W czwartek drugiego tygodnia ferii zimowych zaprosiliśmy naszych czytelników na Dzień Zdrowia. Dzieci mogły wziąć udział w grach i zabawach sportowych, zajęciach ruchowych z instruktorką fitness z I Love Dance Studio Tańca i Fitness oraz w warsztatach „Jedz na zdrowie”. Głównymi efektami naszych działań były pyszne i zdrowe kanapki oraz piękna książka o zdrowiu.
Filia 2 | Poniedziałek, 29 Stycznia 2018, 12:13:42 | Czytaj całość >>
Środa w ramach Ferii w Pawilonie Kultury odbyła się pod hasłem "Zagadka". Zagadką było, który funkcjonariusz z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Maz. nas odwiedzi oraz co ze sobą weźmie. Ucieszyliśmy się na widok p. Sławomira Janowca - profilaktyka policyjnego, który stanął na wysokości zadania i bardzo ciekawie opowiedział o swojej pracy, o tym jak bezpiecznie spędzać ferie zimowe a także odpowiedział na każde pytanie rozentuzjazmowanej grupy dzieci. Dziękujemy!
Filia 2 | Piątek, 26 Stycznia 2018, 15:50:25 | Czytaj całość >>
W trakcie ferii w ramach Strefy Aktywnego Seniora odbywały się otwarte zajęcia ćwiczeń rehabilitacyjnych. Cieszyły się one ogromnym zainteresowaniem. Wzięło w nich udział 339 seniorów z gminy Grodzisk Mazowiecki.
Biblioteka główna | Filia 1 | Filia 2 | Filia 3 | Czwartek, 25 Stycznia 2018, 12:45:48 | Czytaj całość >>