10 maja zapraszamy na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Rozmowa będzie toczyć się wokół „Kolonii karnej. Sceny z życia małżeńskiego” Tomasza Jastruna.
Filia 2 | Wtorek, 24 Kwietnia 2018, 15:36:46 | Czytaj całość >>
19 kwietnia odbył się drugi Meeting Poetycki. Tym razem rozmawialiśmy o tekstach Agnieszki Osieckiej. Mówiliśmy o życiu i twórczości artystki. Czytaliśmy jej poezję i opowiadaliśmy o naszym wspomnieniach związanych z jej piosenkami. To było piękne, wzruszające i muzyczne spotkanie. Utwory z tekstami Agnieszki Osieckiej zaśpiewała wspaniała Dagmara Jaworska.
Biblioteka główna | Wtorek, 24 Kwietnia 2018, 13:05:19 | Czytaj całość >>
19. kwietnia, w Strefie Aktywnej Mamy był dniem z pozytywną dyscypliną. Taki temat przybliżyła nam Sylwia Anderson–Hanney. Dała nam wskazówki, jak rozmawiać z dziećmi, budować z nimi relacje, motywować oraz udowodniła, na własnym przykładzie (Sylwia jest mamą sześciorga dzieci), że można wychować dzieci bez kar i nagród.
Biblioteka główna | Wtorek, 24 Kwietnia 2018, 11:04:55 | Czytaj całość >>
Czekamy na Ciebie z dobrą kawą, wspaniałymi książkami i najlepszą atmosferą pracy w Grodzisk Mazowiecki. Dołącz do naszego zespołu!
Biblioteka główna | Filia 1 | Filia 2 | Filia 3 | Poniedziałek, 23 Kwietnia 2018, 12:55:14 | Czytaj całość >>
Kwiecień jest Światowym Miesiącem Wiedzy na Temat Autyzmu, dlatego 12 kwietnia na SAM zaprosiłyśmy Agnieszkę Samuś z grodziskiego Gabinetu Terapii Dziecięcej „KUBUŚ”, która przekazała nam wiele cennych informacji dotyczących autyzmu i kontrowersji wokół tego tematu.
Biblioteka główna | Piątek, 20 Kwietnia 2018, 17:42:42 | Czytaj całość >>