Jak co roku zorganizowaliśmy Lato w Pawilonie Kultury dla dzieci w wieku 7-11 lat. Każdy dzień obfitował w moc atrakcji!
Filia 2 | Poniedziałek, 06 Sierpnia 2018, 09:32:26 | Czytaj całość >>
Rok 2018 jest rokiem szczególnym, ponieważ obchodzimy w nim rocznicę 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Od stycznia staramy się przypominać o tym wydarzeniu i organizować spotkania dla różnych grup odbiorców. Podczas tych spotkań przypominamy historię Polski. Narodowe Czytanie swój finał mieć będzie w całej Polsce 8 września. Tegoroczną lekturą tego wydarzenia jest „Przedwiośnie” Stefana Żeromskiego. W Grodzisku Mazowieckim Narodowe Czytanie jest organizowane przez Bibliotekę Publiczną Gminy Grodzisk Mazowiecki. Spotykamy się 8 września w godz. 11.00-14.00 przed budynkiem Centrum Kultury przy ul. Spółdzielczej 9.
Biblioteka główna | Środa, 25 Lipca 2018, 08:40:34 | Czytaj całość >>
1 lipca uczestniczyliśmy w pikniku rodzinnym zorganizowanym z okazji sześćdziesięciolecia istnienia Grodziskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Na to wydarzenie mieszkańców Grodziska Mazowieckiego zaprosiła Rada Nadzorcza i Zarząd Grodziskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.
Filia 2 | Wtorek, 17 Lipca 2018, 14:21:31 | Czytaj całość >>
Wraz z wydawnictwem Sofijka i Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim zorganizowaliśmy spotkanie w ramach promocji „Książki charytatywnej Dzieci Dzieciom, czyli Przewodnika po życiu dla Małych i Dużych”. Na spotkaniu opowiedziane zostało o projekcie Książki charytatywnej dla dzieci, realizowanym przez Wydawnictwo Sofijka. Zaprezentowane zostały również bajki oraz ilustracje z książki „Dzieci Dzieciom”. Gościem specjalnym spotkania była Ambasadorka projektu - Teresa Lipowska.
Biblioteka główna | Poniedziałek, 16 Lipca 2018, 16:03:28 | Czytaj całość >>
Jak co roku w każdą sobotę lipca i sierpnia Biblioteka Główna oraz filie będą zamknięte. Po dobrą literaturę na wakacyjne wyjazdy zapraszamy w dni powszednie.
Biblioteka główna | Filia 1 | Filia 2 | Filia 3 | Poniedziałek, 16 Lipca 2018, 15:39:03 | Czytaj całość >>