Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą zajęć i spotkań autorskich zaplanowanych na październik.
Biblioteka główna | Piątek, 12 Października 2018, 15:06:20 | Czytaj całość >>
Zachęcamy do udziału w badaniu opinii czytelników książek. Anonimowa ankieta została przygotowana w Instytucie Książki. Będziemy wdzięczni za podzielenie się z nami opiniami na różne tematy związane z czytaniem książek.
Biblioteka główna | Filia 1 | Filia 2 | Filia 3 | Czwartek, 11 Października 2018, 15:20:39 | Czytaj całość >>
6 października zapraszamy na Otwarcie Mediateki. A od środy zachęcamy do uczestnictwa w zajęciach, które przygotowaliśmy dla Was w nowej bibliotece.
Biblioteka główna | Czwartek, 04 Października 2018, 09:31:00 | Czytaj całość >>
Ostatni dzień września przywitał nas nie tylko piękna pogodą, ale też pozytywna energią i sportowymi emocjami, a to za sprawą Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Grodziska Mazowieckiego. Zorganizowaliśmy go we współpracy z Ludowym Klubem Sportowym oraz Ośrodkiem Sportu i Rekreacji podczas ósmej edycji Dnia Sąsiada - imprezy integrującej mieszkańców naszej gminy. Oprócz rozgrywek sportowych, na uczestników wydarzenia czekało wiele atrakcji
Filia 2 | Wtorek, 02 Października 2018, 18:07:13 | Czytaj całość >>
Burmistrz Grodziska Mazowieckiego Grzegorz Benedykciński, Rada Miejska oraz Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki zapraszają na uroczyste OTWARCIE MEDIATEKI.
Biblioteka główna | Piątek, 28 Września 2018, 10:49:08 | Czytaj całość >>