W trakcie ferii w ramach Strefy Aktywnego Seniora odbywały się otwarte zajęcia ćwiczeń rehabilitacyjnych. Cieszyły się one ogromnym zainteresowaniem. Wzięło w nich udział 339 seniorów z gminy Grodzisk Mazowiecki.
Biblioteka główna | Filia 1 | Filia 2 | Filia 3 | Czwartek, 25 Stycznia 2018, 12:45:48 | Czytaj całość >>
W ramach Dyskusyjnego Klubu Książki zapraszamy na rozmowę o książce „Niebotyki” Mariana Pilota.
Filia 2 | Czwartek, 25 Stycznia 2018, 09:38:02 | Czytaj całość >>
Zachęcamy do wzięcia udziału w Imprezie Charytatywnej dla Kacperka. Podczas jej trwania, biblioteka organizuje kącik zabaw dla dzieci.
Biblioteka główna | Filia 1 | Filia 2 | Filia 3 | Środa, 24 Stycznia 2018, 10:51:23 | Czytaj całość >>
Nasza biblioteka stara się o dofinansowanie nowych e-usług. Żeby odpowiedzieć na potrzeby naszych czytelników, prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety, w której będziecie mogli wyrazić swoją opinię na ten temat! Dziękujemy za poświęcony czas!
Biblioteka główna | Filia 1 | Filia 2 | Filia 3 | Środa, 24 Stycznia 2018, 10:25:00 | Czytaj całość >>
Ola Rutkowska, specjalistka ds. Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Grodzisku Mazowieckim przeprowadziła warsztat wokół „Legendy o Smogu Wawelskim”. Dzieci obejrzały prezentację i brały udział w zabawach dotyczących przeciwdziałania powstawania zanieczyszczeń powietrza. Następnie uczestników ferii zaprosiliśmy na zajęcia LEGOmaniacy – Woda – Zdrowie Prosto z Kranu. Rozmawialiśmy o obiegu wody w przyrodzie i obejrzeliśmy film „Woda krąży – woda wraca. Obieg wody w przyrodzie”. Drugi dzień Ferii w Pawilonie Kultury zakończyliśmy warsztatami mydlarskimi.
Filia 2 | Środa, 24 Stycznia 2018, 09:42:34 | Czytaj całość >>