Ostatni dzień września przywitał nas nie tylko piękna pogodą, ale też pozytywna energią i sportowymi emocjami, a to za sprawą Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Grodziska Mazowieckiego. Zorganizowaliśmy go we współpracy z Ludowym Klubem Sportowym oraz Ośrodkiem Sportu i Rekreacji podczas ósmej edycji Dnia Sąsiada - imprezy integrującej mieszkańców naszej gminy. Oprócz rozgrywek sportowych, na uczestników wydarzenia czekało wiele atrakcji
Filia 2 | Wtorek, 02 Października 2018, 18:07:13 | Czytaj całość >>
Burmistrz Grodziska Mazowieckiego Grzegorz Benedykciński, Rada Miejska oraz Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki zapraszają na uroczyste OTWARCIE MEDIATEKI.
Biblioteka główna | Piątek, 28 Września 2018, 10:49:08 | Czytaj całość >>
Burmistrz Grodziska Mazowieckiego, Grodziska Spółdzielnia Mieszkaniowa i Biblioteka Publiczna zapraszają mieszkańców Gminy Grodzisk Mazowiecki na VIII edycję imprezy DZIEŃ SĄSIADA, która odbędzie się w niedzielę, 30 września, na grodziskiej hali sportowej, przy ul. Westala 3.
Filia 2 | Czwartek, 20 Września 2018, 13:27:23 | Czytaj całość >>
Potrzebujemy wolontariuszy do Pawilonu Kultury! Jeśli chcesz pracować w naszej Filii nr 2 przy ul Westfala 3, przyjdź na spotkanie informacyjne!
Filia 2 | Wtorek, 18 Września 2018, 15:52:14 | Czytaj całość >>
Uprzejmie informujemy, że Gmina Grodzisk Mazowiecki rozpoczyna dla swoich mieszkańców realizację bezpłatnych warsztatów umiejętności wychowawczych przeznaczonych dla rodziców i wychowawców według programu „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców”, rekomendowany przez Ośrodek Rozwoju Edukacji.
Filia 2 | Wtorek, 18 Września 2018, 10:13:18 | Czytaj całość >>