Akcja reaktywacja! Wypożyczasz książki? Wymienimy Twoją starą kartę na nową ZA DARMO.
Biblioteka główna | Filia 1 | Filia 2 | Filia 3 | Czwartek, 08 Sierpnia 2019, 12:38:24 | Czytaj całość >>
Książkomat, czyli całodobowa Biblioteka – samoobsługowe urządzenie pozwalające na odbiór zamówionych uprzednio w bibliotece książek i zwrot przeczytanych. Działanie książkomatu jest bardzo proste i podobne do działania popularnych paczkomatów. Wystarczy posiadać kartę biblioteczną, zalogować się na swoje konto, znaleźć w katalogu książkę, którą chcemy wypożyczyć i jako miejsce odbioru wskazać Książkomat. Po dostarczeniu książki do urządzenia zostaniemy poinformowani mailowo o możliwości odbioru oraz terminie do którego możemy odebrać pozycję.
Biblioteka główna | Czwartek, 06 Grudnia 2018, 10:28:32 | Czytaj całość >>
Dzień Sąsiada na Osiedlu Kopernika! Zapraszamy na sąsiedzką niedzielę pełną atrakcji dla dzieci i dorosłych! Grodziska Spółdzielnia Mieszkaniowa, Burmistrz Grodziska Mazowieckiego oraz Biblioteka Publiczna zapraszają na 9. edycję Dnia Sąsiada. Dzień Sąsiada to spotkanie mieszkańców Osiedla Kopernik na którym mamy okazję spotkać się, zintegrować, poznać. W tym roku pod hasłem "Dzień Sąsiada na biesiadnie!".
Filia 2 | Poniedziałek, 14 Października 2019, 14:25:40 | Czytaj całość >>
W ramach Klubu Mam, MamyTeki, zapraszamy na spotkanie autorskie z psychologiem dziecięcym dr Tomaszem Srebnickim i Beatą Pawłowicz, autorami książki "NieZwykły Rodzic".
Biblioteka główna | Piątek, 11 Października 2019, 10:27:59 | Czytaj całość >>
Dotyczy oferty w postępowaniu na „Dostawa sprzętu i wyposażenia do studia nagrań dla potrzeb Biblioteki Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki” przy ul. 3 Maja 57, 05-825 Grodzisk Mazowiecki, zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do zapytania ofertowego realizowanego w ramach umowy nr 00155/18/IB/IK z dnia 25.07.2018r. pn.: Aranżacja i wyposażenie Mediateki w Grodzisku Mazowieckim” realizowanego w ramach „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa Priorytet 2 Infrastruktura Bibliotek 2016-2020”
Biblioteka główna | Czwartek, 10 Października 2019, 15:10:49 | Czytaj całość >>