Na Strefie Aktywnej Mamy, 23 listopada 2017 r., gościliśmy Joannę Kitlińską-Stępień, która zapoznała mamy z masażem „Dotyk Motyla”, według dr Evy Raich. Po części teoretycznej zaprosiłyśmy mamy na część praktyczną, podczas której wykonywały masaż swoim dzieciom.
Biblioteka główna | Środa, 29 Listopada 2017, 11:53:52 | Czytaj całość >>
Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki i PKP – Przestrzeń Kulturze Przyjazna zapraszają na drugi już TARG MOLI KSIĄŻKOWYCH I PŁYTOWYCH.
Biblioteka główna | Filia 1 | Filia 2 | Filia 3 | Wtorek, 28 Listopada 2017, 17:17:21 | Czytaj całość >>
Na ostatnich "Kamishibai – magicznych zajęciach czytelniczych" Maria Zdrojewska uczyniła dzieci nie tylko odbiorcami teatru, bo także jego twórcami.
Biblioteka główna | Wtorek, 28 Listopada 2017, 14:40:09 | Czytaj całość >>
Na spotkanie „Zobacz cukrzycę”, 20 listopada 2017 r., zaprosiliśmy seniorów do Kawiarenki Seniora. Uczestnicy Strefy Aktywnego Seniora spotkali się w sali konferencyjnej przy ul. Spółdzielczej 9 o godzinie 10.00. Drugie spotkanie odbyło się tego samego dnia, o godzinie 15.00 w naszej Filii nr 2, a więc w Pawilonie Kultury przy ul. Westfala 3. Wzięli w nim udział seniorzy z Osiedlowego Klubu „Kopernik”. Uczestnicy prelekcji zdobywali wiedzę na temat cukrzycy i zdrowego stylu życia. Otrzymali również materiały edukacyjne, dzięki którym będą mogli utrwalić zdobyte informacje.
Biblioteka główna | Filia 2 | Poniedziałek, 27 Listopada 2017, 18:38:34 | Czytaj całość >>
Jak poruszać się po bibliotece? Jak szukać książek? Co to jest sygnatura, katalog i dlaczego książki w bibliotece mają swoje określone miejsce? - to pytania na które nastolatkowie otrzymali wyczerpujące odpowiedzi podczas lekcji bibliotecznej "Przewodnik po bibliotece".
Biblioteka główna | Poniedziałek, 27 Listopada 2017, 15:11:06 | Czytaj całość >>