Zakończyliśmy pierwszy sezon programu Book Morning Library!. Do końca listopada na stronie www.bookmorninglibrary.pl ukazywały się nagrania recenzji i wywiady z pisarzami. Zachęcamy do ich oglądania. Dzięki nim możecie sprawdzić, co czyta młodzież. Zapraszamy na uroczyste zakończenie projektu. Odbędzie się ono 14 grudnia, o godzinie 10.00 w sali konferencyjnej Centrum Kultury. Naszym gościem specjalnym będzie Michał Nogaś, dziennikarz, krytyk literacki i przede wszystkim znawca mediów kulturalnych.
Biblioteka główna | Środa, 06 Grudnia 2017, 10:07:36 | Czytaj całość >>
Strefa Aktywnego Seniora zaprasza w ramach Kawiarenki Seniora na koncert, który poprowadzi Pani Elżbieta Paśnicka – terapeutka dźwiękiem według Petera Hessa.
Biblioteka główna | Środa, 06 Grudnia 2017, 09:21:00 | Czytaj całość >>
1 grudnia 2017 r. spotkaliśmy się z młodzieżą na spotkaniu zatytułowanym: Orła WRON-a nie pokona, czyli rzeczywistość szkolna lat osiemdziesiątych. Zajęcia odbyły się w ramach projektu Przystanek Historia.
Biblioteka główna | Wtorek, 05 Grudnia 2017, 11:09:33 | Czytaj całość >>
Andrzejki wabią magią i wróżbami szczęśliwej przyszłości! Są też mocno zakorzenione w polskiej tradycji. Andrzejki były tematem Czytanek – Wycinanek. Na zajęciach z dziećmi spotkaliśmy się jak zawsze w środę o godz. 16.30. W części plastycznej zajęć wykonaliśmy czarodziejskie czapki.
Biblioteka główna | Wtorek, 05 Grudnia 2017, 10:44:05 | Czytaj całość >>
Wspieramy VI Charytatywny Turniej Piłki Nożnej dla "Górala". Zapraszamy na zajęcia animacyjne, które przygotowaliśmy dla dzieci!
Biblioteka główna | Filia 1 | Filia 2 | Filia 3 | Piątek, 01 Grudnia 2017, 15:58:26 | Czytaj całość >>