31 stycznia na zajęciach Czytanki-Wycinanki udowodniliśmy, że potwory nie są straszne! Agnieszka Pelc czytała, jak uporać się z pojawiającymi się lękami. W części plastycznej zajęć dzieci mogły wykonać własne potwory.
Biblioteka główna | Poniedziałek, 12 Lutego 2018, 13:22:58 | Czytaj całość >>
Maria Zdrojewska w ramach akcji Zaczytaj się z Misiem Krzysiem wraz z Misiem Krzysiem odwiedza grodziskie przedszkola. W piątek spotkali się z dziećmi z klasy Oa ze Szkoły Podstawowej nr 4. Uczniowie wraz z Panią Zofią Kłosińską zapoznali się z nową akcją czytelniczą naszej biblioteki oraz oglądali najciekawsze książki z Oddziału dla Dzieci. Brały też udział w grach i zabawach.
Biblioteka główna | Poniedziałek, 12 Lutego 2018, 11:10:02 | Czytaj całość >>
Na kolejnym spotkaniu z cyklu Przystanek Historia uczniowie z grodziskich szkół średnich uczestniczyli w wykładzie poprowadzonym przez Marcina Łaszczyńskiego z OBEN IPN w Warszawie.
Biblioteka główna | Poniedziałek, 12 Lutego 2018, 10:32:57 | Czytaj całość >>
7 lutego w naszej bibliotece gościliśmy grupę przedszkolaków z Gminnego Przedszkola w Cegłowie.
Biblioteka główna | Poniedziałek, 12 Lutego 2018, 10:02:59 | Czytaj całość >>
Czujesz się mało atrakcyjna? Chciałabyś coś zmienić w życiu, ale nie masz odwagi? Weź udział w castingu i oddaj się w ręce specjalistów - wizażystki, fryzjerki i stylistki. Zapraszamy nasze czytelniczki do wzięcia udziału w Metamorfozach. Żeby się do nich zgłosić, należy wypełnić załącznik do Regulaminu. Znajduje się on na naszej stronie internetowej. Trzeba w nim odpowiedzieć na dwa pytania: Dlaczego chcesz wziąć udział w metamorfozach? Co w Twoim życiu zmienią metamorfozy? Spośród pań, które zgłoszą się do metamorfoz wybierzemy pięć osób. Następnie spotykać będziemy się z wizażystką, fryzjerką i stylistką, które doradzą, jak zmienić wizerunek. Konsekwencją tych działań będzie, mamy nadzieję, spektakularna metamorfoza.
Biblioteka główna | Filia 1 | Filia 2 | Filia 3 | Piątek, 09 Lutego 2018, 08:23:52 | Czytaj całość >>