Za nami casting do programu Book Morning Library!/Dzień Dobry, Biblioteko! Zebraliśmy grupę ośmiu osób, które pięknie opowiadały o literaturze, a teraz będą tworzyć własny program literacki.
Biblioteka główna | Poniedziałek, 01 Maja 2017, 18:55:52 | Czytaj całość >>
Zapraszamy na wydarzenia związane z Tygodniem Bibliotek. Hasłem Tygodnia Bibliotek 2017 jest „Biblioteka. Oczywiście!”.
Biblioteka główna | Filia 1 | Filia 2 | Filia 3 | Piątek, 28 Kwietnia 2017, 14:17:10 | Czytaj całość >>
Przedszkole nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Króla Maciusia Pierwszego w Grodzisku Mazowieckim zaprosiło dzieci do udziału w VI Konkursie Recytatorskim „Malowane Słowem”. W tym roku dzieci recytowały teksty Agnieszki Frączek. Prezentacje przedszkolaków oceniało jury, w skład którego weszła Maria Zdrojewska, reprezentująca naszą bibliotekę.
Biblioteka główna | Czwartek, 27 Kwietnia 2017, 10:15:47 | Czytaj całość >>
Właśnie otrzymaliśmy na "testy" rodzinną grę karcianą SŁOWNY NINJA prosto od Gry planszowe u Wookiego. Dziękujemy! Więcej o grze można przeczytać na fanpage Wookiego lub stronie WWW.
Filia 2 | Czwartek, 27 Kwietnia 2017, 07:35:27 | Czytaj całość >>
Przed nami nowe wyzwanie i wspaniała przygoda. Zaczynamy realizację projektu Book Morning Library!/Dzień Dobry, Biblioteko! W Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki kręcić będziemy program literacki, w którym opowiadać będziemy nie tylko o książkach.
Biblioteka główna | Piątek, 21 Kwietnia 2017, 09:59:46 | Czytaj całość >>