9 grudnia wraz z Burmistrzem Grodziska Mazowieckiego i Zarządem Grodziskiej Spółdzielni Mieszkaniowej zorganizowaliśmy Mikołajki dla dzieci w Pawilonie Kultury.
Filia 2 | Wtorek, 12 Grudnia 2017, 11:13:51 | Czytaj całość >>
30 listopada uroczyście zakończyliśmy pierwszą edycję projektu dla mam „Strefa Aktywnej Mamy”. Razem z Dyrektor Biblioteki Dorotą Olejnik oraz koordynatorką projektu Agnieszką Pelc wspominałyśmy przebieg warsztatów – co było bardzo wzruszające. Dziękowałyśmy lokalnym przedsiębiorcom, którzy zaangażowali się w projekt oraz rozlosowałyśmy upominki dla uczestniczek. „Cukiernia Błaszczyk” ufundowała na tą okoliczność pyszny tort – za co serdecznie dziękujemy.
Biblioteka główna | Piątek, 08 Grudnia 2017, 15:11:12 | Czytaj całość >>
Zakończyliśmy pierwszy sezon programu Book Morning Library!. Do końca listopada na stronie www.bookmorninglibrary.pl ukazywały się nagrania recenzji i wywiady z pisarzami. Zachęcamy do ich oglądania. Dzięki nim możecie sprawdzić, co czyta młodzież. Zapraszamy na uroczyste zakończenie projektu. Odbędzie się ono 14 grudnia, o godzinie 10.00 w sali konferencyjnej Centrum Kultury. Naszym gościem specjalnym będzie Michał Nogaś, dziennikarz, krytyk literacki i przede wszystkim znawca mediów kulturalnych.
Biblioteka główna | Środa, 06 Grudnia 2017, 10:07:36 | Czytaj całość >>
Strefa Aktywnego Seniora zaprasza w ramach Kawiarenki Seniora na koncert, który poprowadzi Pani Elżbieta Paśnicka – terapeutka dźwiękiem według Petera Hessa.
Biblioteka główna | Środa, 06 Grudnia 2017, 09:21:00 | Czytaj całość >>
1 grudnia 2017 r. spotkaliśmy się z młodzieżą na spotkaniu zatytułowanym: Orła WRON-a nie pokona, czyli rzeczywistość szkolna lat osiemdziesiątych. Zajęcia odbyły się w ramach projektu Przystanek Historia.
Biblioteka główna | Wtorek, 05 Grudnia 2017, 11:09:33 | Czytaj całość >>