W listopadzie naszą bibliotekę odwiedził Filip Springer. Pisarz z czytelnikami spotkał się w Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży przy ul. Spółdzielczej 9. Opowiadał o warsztacie reportera i problemach, które podejmuje w swoich książkach.
Biblioteka główna | Poniedziałek, 20 Listopada 2017, 15:43:54 | Czytaj całość >>
Za nami magiczne nocowanie w bibliotece. Z 3 na 4 listopada gościliśmy małych czytelników, którzy postanowili spędzić z nami straaasznie fajną noc między książkowymi regałami i „przerażającymi” dekoracjami. Wszyscy świetnie się do tego wydarzenia przygotowali. Każdy przyniósł ze sobą mroczne przebranie i mnóstwo pozytywnej energii. To była niesamowita noc!
Biblioteka główna | Czwartek, 16 Listopada 2017, 21:40:52 | Czytaj całość >>
Zapraszamy w „fascynującą podróż po dwunastu miesiącach strachu, nadziei, euforii i rozczarowania”, a więc na spotkanie z książką Magdaleny Grzebałkowskiej „1945. Wojna i pokój”.
Filia 2 | Czwartek, 16 Listopada 2017, 14:07:19 | Czytaj całość >>
Ty. Twoje życie. Twoje wybory. Przyjdź na wykład motywacyjny Małgorzaty Przybylskiej, która wie, jak pokonać przeciwności losu i osiągnąć sukces!
Biblioteka główna | Czwartek, 16 Listopada 2017, 12:59:54 | Czytaj całość >>
Book Morning Library! | Dzień Dobry, Biblioteko! W listopadzie Filip Springer odwiedził naszą bibliotekę i spotkał się z czytelnikami. Dziewczyny z Book Morning Library zaprosiły więc reportażystę do swojego programu.
Biblioteka główna | Czwartek, 16 Listopada 2017, 11:48:55 | Czytaj całość >>