Środa w ramach Ferii w Pawilonie Kultury odbyła się pod hasłem "Zagadka". Zagadką było, który funkcjonariusz z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Maz. nas odwiedzi oraz co ze sobą weźmie. Ucieszyliśmy się na widok p. Sławomira Janowca - profilaktyka policyjnego, który stanął na wysokości zadania i bardzo ciekawie opowiedział o swojej pracy, o tym jak bezpiecznie spędzać ferie zimowe a także odpowiedział na każde pytanie rozentuzjazmowanej grupy dzieci. Dziękujemy!
Filia 2 | Piątek, 26 Stycznia 2018, 15:50:25 | Czytaj całość >>
W trakcie ferii w ramach Strefy Aktywnego Seniora odbywały się otwarte zajęcia ćwiczeń rehabilitacyjnych. Cieszyły się one ogromnym zainteresowaniem. Wzięło w nich udział 339 seniorów z gminy Grodzisk Mazowiecki.
Biblioteka główna | Filia 1 | Filia 2 | Filia 3 | Czwartek, 25 Stycznia 2018, 12:45:48 | Czytaj całość >>
W ramach Dyskusyjnego Klubu Książki zapraszamy na rozmowę o książce „Niebotyki” Mariana Pilota.
Filia 2 | Czwartek, 25 Stycznia 2018, 09:38:02 | Czytaj całość >>
Zachęcamy do wzięcia udziału w Imprezie Charytatywnej dla Kacperka. Podczas jej trwania, biblioteka organizuje kącik zabaw dla dzieci.
Biblioteka główna | Filia 1 | Filia 2 | Filia 3 | Środa, 24 Stycznia 2018, 10:51:23 | Czytaj całość >>
Nasza biblioteka stara się o dofinansowanie nowych e-usług. Żeby odpowiedzieć na potrzeby naszych czytelników, prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety, w której będziecie mogli wyrazić swoją opinię na ten temat! Dziękujemy za poświęcony czas!
Biblioteka główna | Filia 1 | Filia 2 | Filia 3 | Środa, 24 Stycznia 2018, 10:25:00 | Czytaj całość >>