Podczas wczorajszych Kamishibai – magicznych zajęć czytelniczych mali czytelnicy wysłuchali bajki M. Krüger „Apolejka i jej osiołek”. Następnie wykonali pracę plastyczną dotyczącą przygód bohaterów. Podjęły również próbę opowieści własnych historii.
Biblioteka główna | Środa, 25 Października 2017, 16:24:01 | Czytaj całość >>
Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki i PKP – Przestrzeń Kulturze Przyjazna zapraszają na Targi Moli Książkowych i Płytowych.
Biblioteka główna | Środa, 25 Października 2017, 14:47:52 | Czytaj całość >>
Na ostatnich Czytankach-Wycinankach Agnieszka Pelc czytała dzieciom opowieść Anny Onichimowskiej i Joanny Sedlaczek – „O kangurku, który został listonoszem”.
Biblioteka główna | Wtorek, 24 Października 2017, 11:13:23 | Czytaj całość >>
Na ostatnich Kamishibai – magicznych zajęciach czytelniczych Agnieszka Pelc przedstawiła dzieciom baśń „Brat i siostra” J. W. Grimm.
Biblioteka główna | Wtorek, 24 Października 2017, 10:20:29 | Czytaj całość >>
Było ich zaledwie 316, jednak ich dzieje stanowią złotą kartę w historii Polski. 20 października w naszej bibliotece odbył się kolejny wykład w ramach Przystanku Historia, w którym uczestniczyli uczniowie z grodziskich szkół średnich. Spotkania z młodzieżą poprowadził Marcin Łaszczyński z Oddziałowego Biura Edukacji Narodowej IPN.
Biblioteka główna | Poniedziałek, 23 Października 2017, 15:53:50 | Czytaj całość >>