Sobota na Festbooku Młodych to było prawdziwe szaleństwo! Konferencja, spotkania z Marcinem Szczygielskim i Pauliną Hendel, komiksy oraz targi, a więc moc najlepszej literatury! Mamy też w Grodzisku Mazowieckim książkomat i piękną bibliotekę. Grodzisk Mazowiecki jest miastem literatury! Dziękujemy wszystkim Przyjaciołom biblioteki, którzy byli w tym dniu z nami. Wasza obecność jest dla nas ogromnym wsparciem!
Biblioteka główna | Poniedziałek, 03 Grudnia 2018, 14:15:56 | Czytaj całość >>
Mamy to! Za nami pierwszy dzień na Festbooku Młodych w Mediateka Grodzisk Mazowiecki Moc spotkań z autorami i promotorami kultury oraz piękne książki do kupienia! Więcej zdjęć na www.festbookmlodych.pl
Biblioteka główna | Poniedziałek, 03 Grudnia 2018, 13:24:09 | Czytaj całość >>
W Oddziale dla dzieci można zwiedzać wystawę "Drzewa" na podstawie pięknej, wielkoformatowej publikacji Wydawnictwa Dwie Siostry - "Drzewa". Autorami książki są Piotr Socha i Wojciech Grajkowski. Dzieci w wieku szkolnym (klasy III) zapraszamy na niezwykłe warsztaty z Piotrem Sochą. Wypełniamy mediatekę piękną ilustracją książkową. 27 listopada, godzina 10:00 miejsce Mediateka ul. 3 Maja 57
Biblioteka główna | Piątek, 23 Listopada 2018, 13:50:37 | Czytaj całość >>
"Co by było, gdyby zwierzęta mówiły? Baśka Murmańska" to tytuł zajęć poprowadzonych przez Edytę Gulę edukatorkę z Oddziałowego Biura Edukacji IPN w Warszawie. Spotkanie, w którym wzięli udział uczniowie z klasy IV i VI ze szkoły podstawowej nr 1 w Grodzisku Maz. odbyło się w ramach cyklicznych spotkań prowadzonych w naszej bibliotece - Ale Historia!
Biblioteka główna | Środa, 21 Listopada 2018, 15:14:08 | Czytaj całość >>
Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki zaprasza na festiwal książki młodzieżowej - Festbook Młodych. Będzie to wydarzenie cykliczne, podczas którego w grodziskiej Mediatece zbierani będą twórcy kultury młodzieżowej - wydawcy książek i czasopism, blogerzy, bibliotekarze, promotorzy kultury i jej twórcy.
Biblioteka główna | Środa, 21 Listopada 2018, 09:19:29 | Czytaj całość >>