23 października 2017 r. zaprosiliśmy małych czytelników do Oddziału dla Dzieci na Dzień bez Skarpetek. Uczestnicy zajęć poznali Pana Skarpetkę, robiły odcisk Pana Stopy i świetnie się bawiły. Podczas zajęć przeczytaliśmy fragment książki Justyny Bednarek „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych)”.
Biblioteka główna | Poniedziałek, 06 Listopada 2017, 15:09:53 | Czytaj całość >>
Do naszych zbiorów trafiło właśnie kilkanaście książek Wydawnictwa Agora, które przekazała nam Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Zachęcamy do wypożyczania!
Biblioteka główna | Poniedziałek, 06 Listopada 2017, 14:42:17 | Czytaj całość >>
Nasza Biblioteka bierze udział w projekcie ”Wędrówki Szlakiem roślin”, prowadzonym przez Fundację Edukacji Międzykulturowej.
Filia 2 | Czwartek, 02 Listopada 2017, 09:11:46 | Czytaj całość >>
Zapraszamy na spotkanie z Filipem Springerem, pisarzem, fotoreporterem i reportażystą. Spotkanie odbędzie się 9 listopada, o godz. 18.00 w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki przy ul. Spółdzielczej 9. Wstęp wolny!
Biblioteka główna | Niedziela, 29 Października 2017, 21:37:27 | Czytaj całość >>
Mamy coś specjalnego dla tych z Was, którzy nie są typami złotej rączki! Przynieście do nas swój ulubiony kubek, który stracił ucho, kabel z wyrwaną wtyczką, pękniętą ramkę na zdjęcia lub inne przedmioty codziennego użytku. Wasze rzeczy trafią w ręce panów z Centrum Narzędziowo-Zaopatrzeniowego MAK, którzy je dla Was naprawią.
Biblioteka główna | Piątek, 27 Października 2017, 17:17:29 | Czytaj całość >>