W piątek, 2 marca, zaprosiliśmy naszych czytelników na spotkanie z Łukaszem Wierzbickim, autorem „Afryki Kazika”, „Machiną przez Chiny” czy „Dziadka i niedźwiadka”. W naszej bibliotece możecie też wypożyczyć „Drzewo. Mity słowiańskie i inne opowieści”. Książka jest zaproszeniem do świata mitów słowiańskich, przez wielu z nas już zapomnianych, ale nadal fascynujących.
Biblioteka główna | Środa, 07 Marca 2018, 12:33:21 | Czytaj całość >>
Zapraszamy na kolejną rozmowę o książce w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki. Dyskusja toczyć będzie się wokół powieści „Wielki marynarz” Catherine Poulain.
Filia 2 | Środa, 28 Lutego 2018, 09:06:03 | Czytaj całość >>
W ramach akcji „Zaczytaj się z Misiem Krzysiem” biblioteczny Miś Krzyś odwiedza dzieci w grodziskich przedszkolach. Maria Zdrojewska spotyka się z przedszkolakami, pokazuje im najciekawsze książki z Oddziału dla Dzieci i opowiada o naszej nowej akcji czytelniczej.
Biblioteka główna | Piątek, 23 Lutego 2018, 15:38:16 | Czytaj całość >>
Na Czytankach-Wycinankach Agnieszka Pelc pokazała dzieciom świat zwierząt morskich. Dzieci doskonale bawiły się w grupie, tworząc swoje wyobrażenie morskich przestrzeni.
Biblioteka główna | Piątek, 23 Lutego 2018, 14:36:36 | Czytaj całość >>
19 lutego odbyło się spotkanie zorganizowane przez wolontariuszy działających przy ul. Spółdzielczej 9. Zatytułowaliśmy je – „Moja podróż do Norwegii. Niezapisane opowieści”.
Biblioteka główna | Piątek, 23 Lutego 2018, 12:27:29 | Czytaj całość >>