Było ich zaledwie 316, jednak ich dzieje stanowią złotą kartę w historii Polski. 20 października w naszej bibliotece odbył się kolejny wykład w ramach Przystanku Historia, w którym uczestniczyli uczniowie z grodziskich szkół średnich. Spotkania z młodzieżą poprowadził Marcin Łaszczyński z Oddziałowego Biura Edukacji Narodowej IPN.
Biblioteka główna | Poniedziałek, 23 Października 2017, 15:53:50 | Czytaj całość >>
Na kolejnym spotkaniu, zorganizowanym w ramach akcji Strefa Aktywnej Mamy, uczestniczki projektu mogły wziąć udział w warsztatach - „Kamienie milowe w rozwoju dziecka. Jak wspierać prawidłowy rozwój dziecka?”.
Biblioteka główna | Piątek, 20 Października 2017, 13:58:03 | Czytaj całość >>
Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie i premierę najnowszej książki Grzegorza Kalinowskiego „Pogromca grzeszników”. 26 października 2017 r., godz. 18.00. Pawilon Kultury, ul. Westfala 3.
Filia 2 | Środa, 18 Października 2017, 15:00:09 | Czytaj całość >>
Zapraszamy dzieci na zajęcia z okazji Dnia bez Skarpetek. Przyjdź i poznaj Pana Skarpetkę, zrób odcisk Pana Stopy i pobaw się z nami. Przeczytamy też fragment książki Justyny Bednarek „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych)”.
Biblioteka główna | Środa, 18 Października 2017, 10:36:58 | Czytaj całość >>
Strefa Aktywnej Mamy to projekt, który pokazał, że w Grodzisku Mazowieckim są mamy gotowe na podjęcie wyzwania zmiany własnego życia. Agnieszka Pelc zebrała w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki grupę kobiet, które chcą spędzić czas w miłym towarzystwie i które pragną spotkać się ze specjalistami, aby uporać się z dotykającymi je problemami.
Biblioteka główna | Wtorek, 17 Października 2017, 14:55:44 | Czytaj całość >>