Chcesz nauczyć się obsługi nowego sprzętu: laptop, tablet, smartfon…? Potrafisz „klikać” na komputerze, ale chcesz wiedzieć więcej? Pierwsza przygoda z internetem? Chciałbyś/chciałabyś założyć pocztę e-mail lub konto na social media, np. facebook, twitter, youtube, google+? Planujesz kupić nowy sprzęt, ale nie wiesz jaki wybrać model? …a dzieci, wnuki nie mają czasu Ci pomóc!?
Filia 2 | Środa, 22 Marca 2017, 12:49:40 | Czytaj całość >>
Seniorzy działający w Pawilonie Kultury (Filii nr 2) spotkali się w poniedziałek na wykładzie Alicji Siurdyny – Wybitni twórcy sztuki Baroku XVII-XVIII w. P. P Rubens.
Filia 2 | Środa, 22 Marca 2017, 12:11:04 | Czytaj całość >>
W poprzednim tygodniu Magdalena Żerek w audycji „Co Nowego w Bibliotece” w Radiu Bogoria opowiadała o wydarzeniach, które mają miejsce w naszej bibliotece.
Biblioteka główna | Wtorek, 21 Marca 2017, 13:19:57 | Czytaj całość >>
Braliśmy udział w Grodziskim Dniu Młodzieży. Opiekowaliśmy się głównie strefą dziennikarsko-podróżniczo-literacką. Odbyły się tam spotkania z Michałem Cessanisem i Łukaszem Długowskim oraz warsztaty dziennikarskie i robienia sushi.
Biblioteka główna | Wtorek, 21 Marca 2017, 12:29:36 | Czytaj całość >>
Wolontariusze działający w Oddziale dla Dzieci na ul. Spółdzielczej 9 wydali kolejny numer „Bibliotecznego Co Nieco”. Tym razem pisali o Japonii, kotach i dobrej literaturze.
Biblioteka główna | Wtorek, 21 Marca 2017, 11:29:03 | Czytaj całość >>