Również w tym roku szkolnym zapraszamy młodzież na wykłady z historii najnowszej prowadzone przez Edukatorów z Oddziałowego Biura Edukacji Narodowej IPN.
Biblioteka główna | Środa, 08 Listopada 2017, 14:34:26 | Czytaj całość >>
W Oddziale dla Dzieci spotkaliśmy się z uczniami klasy Ib Szkoły Podstawowej nr 5 w Grodzisku Mazowieckim. Rozmawialiśmy o tekstach Jana Brzechwy. Mali czytelnicy poznali ciekawostki z życia pisarza oraz zapoznali się z jego twórczością. Wzięli również udział w grach i zabawach związanych z wierszami Jana Brzechwy.
Biblioteka główna | Poniedziałek, 06 Listopada 2017, 16:01:21 | Czytaj całość >>
23 października 2017 r. zaprosiliśmy małych czytelników do Oddziału dla Dzieci na Dzień bez Skarpetek. Uczestnicy zajęć poznali Pana Skarpetkę, robiły odcisk Pana Stopy i świetnie się bawiły. Podczas zajęć przeczytaliśmy fragment książki Justyny Bednarek „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych)”.
Biblioteka główna | Poniedziałek, 06 Listopada 2017, 15:09:53 | Czytaj całość >>
Do naszych zbiorów trafiło właśnie kilkanaście książek Wydawnictwa Agora, które przekazała nam Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Zachęcamy do wypożyczania!
Biblioteka główna | Poniedziałek, 06 Listopada 2017, 14:42:17 | Czytaj całość >>
Nasza Biblioteka bierze udział w projekcie ”Wędrówki Szlakiem roślin”, prowadzonym przez Fundację Edukacji Międzykulturowej.
Filia 2 | Czwartek, 02 Listopada 2017, 09:11:46 | Czytaj całość >>