Wspieramy VI Charytatywny Turniej Piłki Nożnej dla "Górala". Zapraszamy na zajęcia animacyjne, które przygotowaliśmy dla dzieci!
Biblioteka główna | Filia 1 | Filia 2 | Filia 3 | Piątek, 01 Grudnia 2017, 15:58:26 | Czytaj całość >>
Na "Kamishibai – magicznych zajęciach czytelniczych" Agnieszka Pelc pokazała dzieciom, jak wygląda cykl reprodukcyjny roślin. „Groszki” stały się pretekstem do rozmów o zdrowym żywieniu i korzyściach wynikających z wprowadzania warzyw do codziennej diety.
Biblioteka główna | Piątek, 01 Grudnia 2017, 15:32:26 | Czytaj całość >>
Co sprawia, że rodzina jest szczęśliwa? Jakie wartości trzeba pielęgnować? Które z nich może odebrać wojna? Na te i wiele innych, ważnych pytań odpowiedzieli uczniowie z 3 klasy ze Szkoły Podstawowej im. Fryderyka Chopina w Książenicach. Maria Zdrojewska zorganizowała zajęcia, podczas których dzieci poznawały „Asiunię” Joanny Papuzińskiej oraz rozmawiały o najważniejszych w życiu wartościach.
Biblioteka główna | Piątek, 01 Grudnia 2017, 14:23:16 | Czytaj całość >>
Zastanawialiście się kiedyś nad tym, jak by wyglądało Wasze życie, gdybyście byli kotami? Na Czytankach-Wycinankach w Oddziale dla Dzieci przy ul. Spółdzielczej 9 Maria Zdrojewska czytała dzieciom pięknie wydaną i zilustrowaną książkę „Gdybym był kotem” Palomy Sánchez Ibarzábal wydawnictwa Tako.
Biblioteka główna | Piątek, 01 Grudnia 2017, 11:41:51 | Czytaj całość >>
Za nami motywujące do działania i pokonywania własnych słabości spotkanie z Małgorzatą Przybylską zorganizowane w ramach projektu Book Morning Library!
Biblioteka główna | Piątek, 01 Grudnia 2017, 10:52:28 | Czytaj całość >>