Zapraszamy na spotkanie z Filipem Springerem, pisarzem, fotoreporterem i reportażystą. Spotkanie odbędzie się 9 listopada, o godz. 18.00 w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki przy ul. Spółdzielczej 9. Wstęp wolny!
Biblioteka główna | Niedziela, 29 Października 2017, 21:37:27 | Czytaj całość >>
Mamy coś specjalnego dla tych z Was, którzy nie są typami złotej rączki! Przynieście do nas swój ulubiony kubek, który stracił ucho, kabel z wyrwaną wtyczką, pękniętą ramkę na zdjęcia lub inne przedmioty codziennego użytku. Wasze rzeczy trafią w ręce panów z Centrum Narzędziowo-Zaopatrzeniowego MAK, którzy je dla Was naprawią.
Biblioteka główna | Piątek, 27 Października 2017, 17:17:29 | Czytaj całość >>
Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki zaprasza dzieci w wieku 8 – 12 lat na:„STRAAASZNIE FAJNĄ NOC W BIBLIOTECE”
Biblioteka główna | Czwartek, 26 Października 2017, 15:19:39 | Czytaj całość >>
Podczas wczorajszych Kamishibai – magicznych zajęć czytelniczych mali czytelnicy wysłuchali bajki M. Krüger „Apolejka i jej osiołek”. Następnie wykonali pracę plastyczną dotyczącą przygód bohaterów. Podjęły również próbę opowieści własnych historii.
Biblioteka główna | Środa, 25 Października 2017, 16:24:01 | Czytaj całość >>
Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki i PKP – Przestrzeń Kulturze Przyjazna zapraszają na Targi Moli Książkowych i Płytowych.
Biblioteka główna | Środa, 25 Października 2017, 14:47:52 | Czytaj całość >>