Na spotkanie „Zobacz cukrzycę”, 20 listopada 2017 r., zaprosiliśmy seniorów do Kawiarenki Seniora. Uczestnicy Strefy Aktywnego Seniora spotkali się w sali konferencyjnej przy ul. Spółdzielczej 9 o godzinie 10.00. Drugie spotkanie odbyło się tego samego dnia, o godzinie 15.00 w naszej Filii nr 2, a więc w Pawilonie Kultury przy ul. Westfala 3. Wzięli w nim udział seniorzy z Osiedlowego Klubu „Kopernik”. Uczestnicy prelekcji zdobywali wiedzę na temat cukrzycy i zdrowego stylu życia. Otrzymali również materiały edukacyjne, dzięki którym będą mogli utrwalić zdobyte informacje.
Biblioteka główna | Filia 2 | Poniedziałek, 27 Listopada 2017, 18:38:34 | Czytaj całość >>
Jak poruszać się po bibliotece? Jak szukać książek? Co to jest sygnatura, katalog i dlaczego książki w bibliotece mają swoje określone miejsce? - to pytania na które nastolatkowie otrzymali wyczerpujące odpowiedzi podczas lekcji bibliotecznej "Przewodnik po bibliotece".
Biblioteka główna | Poniedziałek, 27 Listopada 2017, 15:11:06 | Czytaj całość >>
9 listopada 2017 r. naszą bibliotekę odwiedziła grupa pięciolatków z Punktu Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej nr 1 w Grodzisku Mazowieckim. Zobaczcie sami, ile pozytywnej energii wspólnie wytworzyliśmy, oglądając najpiękniejsze książki, słuchając czytanej na głos książeczki "Basia i biblioteka " oraz tworząc własne książkowe zakładki.
Biblioteka główna | Poniedziałek, 27 Listopada 2017, 14:38:05 | Czytaj całość >>
Na Strefie Aktywnej Mamy 17 listopada mamy spotkały się z Magdaleną Kaliszewską z Centrum Dietetycznego „VitalFit”. Magda poprowadziła trening mięśni dna miednicy i odpowiedziała na najbardziej nurtujące pytania uczestniczek. Z Magdą spotkamy się jeszcze 30 listopada na warsztacie dietetycznym.
Biblioteka główna | Poniedziałek, 27 Listopada 2017, 13:12:32 | Czytaj całość >>
Zapraszamy do Kawiarenki Seniora w ramach Strefy Aktywnego Seniora na wykład Waldemara Lechowicza. Jak żyć lepiej, zdrowiej, dłużej? Nowe odkrycia nauki dla Twojego zdrowia. Zapraszamy 28 listopada 2017 r., o godz. 10.00 Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki ul. Spółdzielcza 9, II p.
Poniedziałek, 27 Listopada 2017, 12:56:27 | Czytaj całość >>