Z przyczyn od nas niezależnych, spotkanie z Magdaleną Zarębską zostaje odwołane. Odbędzie się ono w innym terminie!
Biblioteka główna | Wtorek, 26 Września 2017, 12:39:41 | Czytaj całość >>
Zapraszamy na szkolenia z zakresu czytania etykiet produktów żywnościowych dla osób w wieku 60+
Biblioteka główna | Filia 2 | Wtorek, 26 Września 2017, 09:37:05 | Czytaj całość >>
Zainaugurowaliśmy nowy sezon akcji z cyklu Przystanek Historia! 21 września Dariusz Gołaszewski, naczelnik Okręgowego Biura Edukacji Narodowej IPN w Warszawie poprowadził wykład - „Operacja Polska NKWD 1937-1938”. Wzięli w nim udział również uczniowie z klas I i IV Technikum Informatycznego. W czasie spotkania można było obejrzeć film „Niezwyciężeni”, w którym podjęto problematykę związaną z walką Polaków o wolność od pierwszego dnia wojny do momentu upadku komunizmu w Europie. Wykład został uzupełniony także przez dwa inne filmy – „Ojcu” oraz „Marchlewszczyzna”.
Biblioteka główna | Czwartek, 21 Września 2017, 14:32:52 | Czytaj całość >>
Na pierwszych w tym sezonie zajęciach Czytanki-Wycinanki, Agnieszka Pelc czytała – „Alyę i trzy koty” oraz „Kota w butach”. Mali czytelnicy, zachwyceni kocimi opowieściami, chętnie wykonywali też koty z papierowych kółek. Dzieci z uśmiechami na twarzach prezentowały swoje prace!
Biblioteka główna | Czwartek, 21 Września 2017, 13:17:59 | Czytaj całość >>
Uprzejmie informujemy, że Gmina Grodzisk Mazowiecki rozpoczyna dla swoich mieszkańców realizację bezpłatnych warsztatów umiejętności wychowawczych przeznaczonych dla rodziców i wychowawców według programu „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców”, rekomendowany przez Ośrodek Rozwoju Edukacji.
Filia 2 | Wtorek, 19 Września 2017, 21:01:39 | Czytaj całość >>