Język angielski dla dzieci w Pawilonie Kultury, ul. Westfala 3 w każdy czwartek. Zajęcia są prowadzone w języku angielskim. WSTĘP WOLNY!
Filia 2 | Środa, 13 Września 2017, 13:58:25 | Czytaj całość >>
Chcesz nauczyć się obsługi nowego sprzętu: laptop, tablet, smartfon…? Potrafisz „klikać” na komputerze, ale chcesz wiedzieć więcej? Pierwsza przygoda z internetem. Chciałbyś/chciałabyś założyć pocztę e-mail lub konto na social media, np. facebook, twitter, youtube, google+? Planujesz kupić nowy sprzęt, ale nie wiesz jaki wybrać model? …a dzieci, wnuki nie mają czasu Ci pomóc!? Przyjdź do nas!
Biblioteka główna | Środa, 13 Września 2017, 13:50:30 | Czytaj całość >>
Zapraszamy na zajęcia do naszej Filii nr 2 (Pawilonu Kultury)!
Filia 2 | Piątek, 08 Września 2017, 15:59:44 | Czytaj całość >>
W jaki sposób korzystać z bankowości elektronicznej? Jak zapisać się przez internet do lekarza? Co zrobić, by zadbać o prywatność naszą i bliskich w sieci? Co napisać w CV, by dostać dobrą pracę? Odpowiedzi na te, a także szereg innych pytań, poznają mieszkańcy naszej gminy, którzy wezmą udział w bezpłatnych szkoleniach. Ich organizatorem jest Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki.
Biblioteka główna | Filia 1 | Filia 2 | Filia 3 | Piątek, 08 Września 2017, 15:17:58 | Czytaj całość >>
Kolejna edycja gminnego projektu Strefa Aktywnego Seniora w Grodzisku Mazowieckim będzie realizowana od 22 września do 15 grudnia br. Zajęcia przeznaczone są dla mieszkańców gminy Grodzisk Mazowiecki w wieku 60+. Wśród propozycji spędzenia aktywnie wolnego czasu są warsztaty, spotkania, wycieczki i koncerty.
Biblioteka główna | Filia 1 | Filia 2 | Filia 3 | Piątek, 08 Września 2017, 14:32:21 | Czytaj całość >>