Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki, HG Film Sp. z o.o. oraz Plejada mają zaszczyt zaprosić Państwa na charytatywny pokaz mody „Zima mroźna nam nie groźna”. Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Burmistrza Grodziska Mazowieckiego Grzegorza Benedykcińskiego. „Zima mroźna nam nie groźna” odbywa się już po raz 5. a w tym roku gościmy to wyjątkowe wydarzenie w nowo otwartej Mediatece już 25 listopada (niedziela). „Zima mroźna nam nie groźna” to impreza charytatywna, która przyjęła niekonwencjonalną formę – pokazu mody. Dziesięć Gwiazd, powszechnie znanych osób ze świata mediów, występuje w pokazie mody razem z Dziećmi z ubogich rodzin, które ubierane są od stóp do głów przez Sponsorów. Wszystkie ubrania i buty Dzieci otrzymują na własność w ramach pomocy.
Biblioteka główna | Wtorek, 20 Listopada 2018, 15:50:13 | Czytaj całość >>
Grodziska Mediateka zaprasza osoby zmagające się z chorobą nowotworową, będące w trakcie chemio i radioterapii lub po przebytym leczeniu onkologicznym na zajęcia o charakterze warsztatowym. Celem warsztatów jest wzajemne wsparcie, pokonywanie stresu oraz budowanie postawy „Ducha Walki” przy muzyce tworzonej na żywo. Zapraszamy 23 listopada (piątek), godz. 17.00
Biblioteka główna | Poniedziałek, 19 Listopada 2018, 16:35:19 | Czytaj całość >>
Zapraszamy na cykl czwartkowych spotkań ze specjalistami - Porady w Mediatece. 22 listopada odbędzie się spotkanie z lekarzem rodzinnym.
Biblioteka główna | Poniedziałek, 19 Listopada 2018, 16:23:15 | Czytaj całość >>
Zapraszamy na kolejną rozmowę o książce „Poetka i książę” Manueli Gretkowskiej. Dyskusyjny Klub Książki przy Pawilonie Kultury
Biblioteka główna | Poniedziałek, 19 Listopada 2018, 15:50:08 | Czytaj całość >>
Projekt "Taniec pokoleń" jest realizowany w 3 placówkach - Szkole Podstawowej nr 2 w Milanówku (20 dzieci), Zespole Szkół Nr 1 w Grodzisku Maz. (20 młodzieży) oraz Bibliotece Publicznej w Grodzisku Maz. (20 seniorów i 20 dzieci – dziadkowie i wnuki - grupa integracyjna). We wszystkich grupach odbywają się zajęcia praktyczne z takich technik oraz stylów jak t. klasyczny, t. współczesny, t. ludowy, t. jazzowy, stepowanie, hip-hop oraz zajęcia z historii i teorii tańca.
Biblioteka główna | Poniedziałek, 19 Listopada 2018, 15:09:15 | Czytaj całość >>