Zajęcia w ramach II edycji odbywają się w Centrum Kultury, Pawilonie Kultury, w Willi Radogoszcz oraz Poczekalni PKP. Udział w zajęciach jest bezpłatny. W projekcie mogą uczestniczyć osoby zamieszkałe na terenie gminy Grodzisk Mazowiecki w wieku 60+ posiadające Kartę Mieszkańca Gminy Grodzisk Mazowiecki.
Biblioteka główna | Filia 2 | Środa, 27 Września 2017, 08:38:36 | Czytaj całość >>
Burmistrz Grodziska Mazowieckiego, Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki i Grodziska Spółdzielnia Mieszkaniowa zapraszają na VI osiedlowy Dzień Sąsiada.
Filia 2 | Wtorek, 26 Września 2017, 17:20:59 | Czytaj całość >>
Z przyczyn od nas niezależnych, spotkanie z Magdaleną Zarębską zostaje odwołane. Odbędzie się ono w innym terminie!
Biblioteka główna | Wtorek, 26 Września 2017, 12:39:41 | Czytaj całość >>
Zapraszamy na szkolenia z zakresu czytania etykiet produktów żywnościowych dla osób w wieku 60+
Biblioteka główna | Filia 2 | Wtorek, 26 Września 2017, 09:37:05 | Czytaj całość >>
Zainaugurowaliśmy nowy sezon akcji z cyklu Przystanek Historia! 21 września Dariusz Gołaszewski, naczelnik Okręgowego Biura Edukacji Narodowej IPN w Warszawie poprowadził wykład - „Operacja Polska NKWD 1937-1938”. Wzięli w nim udział również uczniowie z klas I i IV Technikum Informatycznego. W czasie spotkania można było obejrzeć film „Niezwyciężeni”, w którym podjęto problematykę związaną z walką Polaków o wolność od pierwszego dnia wojny do momentu upadku komunizmu w Europie. Wykład został uzupełniony także przez dwa inne filmy – „Ojcu” oraz „Marchlewszczyzna”.
Biblioteka główna | Czwartek, 21 Września 2017, 14:32:52 | Czytaj całość >>