Informujemy, że w każdą lipcową i sierpniową sobotę Biblioteka Główna i Filie będą zamknięte. Za utrudnienia przepraszamy!
Biblioteka główna | Filia 1 | Filia 2 | Filia 3 | Poniedziałek, 17 Lipca 2017, 10:53:31 | Czytaj całość >>
Ekipa Book Morning Library! wakacyjnie odchudzona. Ale nie przestajemy nagrywać. Tak powstawał 7 odcinek programu, w którym Izabela Mądrzycka opowiada o powieści Remigiusza Mroza, Świt, który nie nadejdzie.
Biblioteka główna | Piątek, 14 Lipca 2017, 13:47:26 | Czytaj całość >>
Zachęcamy do oglądania specjalnego odcinka Book Morning Library!/Dzień Dobry, Biblioteko! Katarzyna Mandes rozmawiała z Jackiem Hugo-Baderem, który opowiedział jej między innymi o tym, jak został reporterem i jakie cechy trzeba mieć, żeby utrzymać się w tym zawodzie.
Biblioteka główna | Piątek, 14 Lipca 2017, 10:01:22 | Czytaj całość >>
Książki Jacka Hugo-Badera są chętnie czytane przez odbiorców w różnym wieku. Świadczą o tym również pełne sale, podczas spotkań z reporterem. Tak też było w grodziskiej Poczekalni PKP – Przestrzeni Kulturze Przyjaznej, kiedy spotkał się ze swoimi czytelnikami.
Biblioteka główna | Czwartek, 06 Lipca 2017, 13:18:08 | Czytaj całość >>
Kiedy zamykamy bibliotekę, nie idziemy na urlopy. Ciężko pracujemy, żebyście mogli cieszyć się jeszcze piękniejszymi wypożyczalniami. Dzisiaj pomagali nam wolontariusze z Fundacji Kronenberga przy City Handlowy. Czyścili i obkładali książki na ul. Spółdzielczej 9 oraz zajęli się zielenią przy Pawilonie Kultury.
Biblioteka główna | Filia 2 | Środa, 05 Lipca 2017, 08:14:39 | Czytaj całość >>