Strefa Aktywnej Mamy to projekt, który pokazał, że w Grodzisku Mazowieckim są mamy gotowe na podjęcie wyzwania zmiany własnego życia. Agnieszka Pelc zebrała w Bibliotece Publicznej Gminy Grodzisk Mazowiecki grupę kobiet, które chcą spędzić czas w miłym towarzystwie i które pragną spotkać się ze specjalistami, aby uporać się z dotykającymi je problemami.
Biblioteka główna | Wtorek, 17 Października 2017, 14:55:44 | Czytaj całość >>
Spotkania z Magdaleną Zarębską cieszą się w naszej bibliotece zawsze dużym zainteresowaniem. Nie może być inaczej. Pisarka doskonale rozumie czytelnicze potrzeby odbiorców i pokazuje, jak świetnie można bawić się z literaturą.
Biblioteka główna | Wtorek, 17 Października 2017, 13:44:11 | Czytaj całość >>
Seniorzy z Klubu Osiedlowego „Kopernik” wybrali się w niezwykłą podróż po Wyspach Kanaryjskich. W podróż tę zabrała nas zaprzyjaźniona z biblioteką Małgorzata Przybylska.
Filia 2 | Wtorek, 17 Października 2017, 12:21:33 | Czytaj całość >>
W środę, 4 października, na zajęciach z cyklu Czytanki-Wycinanki, czytaliśmy najnowszą książkę dla dzieci Magdaleny Tulli - "Ten i tamten las".
Biblioteka główna | Wtorek, 17 Października 2017, 10:38:13 | Czytaj całość >>
Ile razy marzyliście o tym, żeby ożywić bohatera czytanej przez siebie książki? Wkrótce przekonacie się, że jest to możliwe. Zapraszamy na pokaz, w trakcie którego na Waszych oczach powstanie mroczna bohaterka z opowieści Neila Gaimana.
Biblioteka główna | Wtorek, 17 Października 2017, 08:31:55 | Czytaj całość >>